Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lánx kérdése:

Lehet egyszerre két férfit szeretni szerelemből?

Figyelt kérdés

Jàrtam egy fiuval nagyon szerettem/szeretem de szakitottunk a távolsàg meg a féltékenykedései miatt (tudni kell hogy sok fiu baràtom van)

Rá pàr hétre volt hogy az egyik fiu lekapott..megszerettem nagyon de vele nem jártam.de megbeszéltük hogy késöbb összejöhetünk ha lezàrult az előző..

De közben az exem bocsànatot kért és ùjra összejöttünk..nagyon szeretek vele lenni meg szeretem,de a másik fiut nem tudom kiverni a felyemből.az emlékek meg ugye találkozgatok még vele/de nem csalom baràtomat/ (és nemis fogom) és őt is szeretem.

Mindkettejük felé hùz a szìvem.

Segìtsetek :$


2013. ápr. 7. 23:28
 1/7 anonim válasza:
48%
Nem is tudom hol hallottam azt, hogy ha egyszerre két fiút szeretsz, akkor válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretnéd az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba. Gondold át!
2013. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak igaza van, szerintem is gondold át :) egyébként johnny depp idézete :)
2013. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz eztmàr hallottam :)

De nem egyszerű :/

2013. ápr. 7. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen. Várj, hogy letisztuljanak a gondolataid.
2013. ápr. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a GyK szak pszichológusa megállapítom, hogy önnek péniszkomplexusa van, vagyis sose tud megállni egynél.
2013. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem fekszek le fuvel faval..

3.koszi :)

2013. ápr. 9. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, de azért leírom a véleményem.

Amit az első idéz, szerintem hülyeség. Szerintem ha két pasit szeretsz, dobd a francba mindkettőt, mert egyiket sem tudod annyira szeretni, hogy ő legyen az egyetlen.

2013. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!