Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez az ajándékötlet?

Figyelt kérdés

Még elég messze van, de arra gondoltam, barátnőm születésnapjára kap egy fotóalbumot, a közös képeinkről. Nem hagyományos lesz, hanem tényleg olyan mint ha egy könyvet lapozna, az egész oldalt beborítaná a kép, és olyan lenne mint egy könyvnek az oldala


Ez még nem egyedi, ez nagyon népszerű mostanság, a lényeg csak most jönne. Az utolsó 2 oldal üresen maradna.

Lenne rajta 1-1 dátum felül, körbe valami szép díszítés és egy kérdőjel középen ahova a képeket lehet majd ragasztani.


Szerintem nem fogja sejteni, a dátumok jelentését.

Nektek elárulom, akinek nem esett volna le, egyik az eljegyzés, másik pedig a házasság évének időpontja lenne :)

Persze lehet addigra már nem is leszünk együtt, nem is ez a lényeg. Ugye nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő, csak reménykedhetünk. Szerintem ez eléggé romantikus, és ha együtt maradunk, akkor ez örökre egy szép emlék maradna :)


2013. ápr. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég romantikus, csak nehogy megijedjen tőle. Én pl. egy icipicit soknak érezném.
2013. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jo otlet!:)

Ha tenyleg komolyan gondoljatok es beszeltetek mar errol,akkor remek ajandek.lesz:)

2013. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk erről, és nem is egy régi kapcsolatról van szó, mikor ezt megfogja kapni tőlem, még közel se lesz egy éve, hogy együtt leszünk.


Ellenben a dátumok is 2015 és 2017-t fognak majd mutatni, szóval remélem nem ijeszteném el :)

2013. ápr. 8. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ari! Én nagyon örülnék! :))
2013. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom még a további véleményeket, most már több részletet is tudtok róla, ha olvastátok az előző hozzászólásomat
2013. ápr. 8. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki csak nehogy félreértse és egy random közös 2015-ös fotót ragasszon be :D
2013. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 9 honapja vagyunk egyutt,de en orulnek egy ilyen ajandeknak:)
2013. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!