Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztelt netezők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt74 kérdése:

Tisztelt netezők, mennyire jellemző, hogy a lány nem érzi/élvezi a normál szeretkezést, csak a csikló szájjal, nyelvvel történő izgatásával tud elmenni?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag a sima szeretkezést egyáltalán nem élvezi. Lehetséges, hogy nincs elég idegvégződése az érintett területen? Lehet ezt valahogy javítani? Eléggé frusztráló, hogy úgy tesz, mintha élvezné, de csak megjátsza a kedvemért...
2013. ápr. 8. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "normál szeretkezés"?


"Normál szeretkezésnél" is arra kell törekedni, hogy vagy kézzel vagy a póz által, de a csikló is elég ingert kapjon, ugyanis tisztán hüvelyi orgazmusa csak NAGYON NAGYON keveseknek van.

2013. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Százalékokról itt olvashatsz: [link]


Válasszatok olyan pózt ahol a mellét vagy a csiklóját tudod izgatni, vagy mondd meg neki hogy nyugodtan csinálja magának közben.

2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izgasd fel kellőképpen a csiklóját és csak azután hatolj belé! Így biztosan élvezni fogja!
2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!


Hát ezt vele kéne megbeszélned, lehet, hogy nem mer szólni, hogy más pózban jobban kielégülne.

Sima szeretkezésnél már nem annyira élvez el, de mivel megbántani se szeretne ezért inkább úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben történt volna.

Én a második szülés után vettem észre, ha nem izgatom magam a kezemmel sex közben akkor nem nagyon van orgazmusom, de a Párom ezt valahogy egyből észrevette, hogy sokszor csaltam, de mi megbeszéltük, hogy már csak úgy simán nem megy, kell valami plusz, így nem volt kérdés, hogy vagy ő vagy én csinálom magamnak a csikló izgatást.

2013. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha nem túl indiszkrét a kérdés, mióta vagytok együtt? összeszoktatok már szexuálisan?


csak azért kérdezem mert nekem ahhoz az orgazmushoz amiről te beszélsz 15 hónap kellett, és ráadásul a férjemen kívül senki mással nem volt semmilyen orgazmusom. SEMMILYEN.


csiklóihoz csak 3 hét kellett:D az sem volt másik pasival....


szóval elképzelhető, hogy nem vagytok még összeszokva annyira,

vagy ha nem ez, akkor talán nem tudja elengedni magát szex közben....gyakoroljatok, és ne görcsöljetek rá:)


érdekes amit más válaszoló ír, hogy aktus közben legyen izgatva a csikló. ki kell tapasztalni mert pl azt én nem szeretem ha behatolás és csiklóizgatás egyszerre történik....


ja és jó lenne ha nem játszaná meg.


27/N

2013. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Más lányok a szeretkezés közbeni ki-be mozgást is rendesen élvezték, de neki ez nem különösebben izgalmas. Saját elmondása szerint még sosem maszturbált, így a csiklóját sem szokta izgatni. Ha én szájjal izgatom neki, akkor pár perc alatt elmegy, de az ezt követő szeretkezésekkor még sosem sikerült neki ismét elélvezni.
2013. ápr. 8. 14:47
 7/10 A kérdező kommentje:

5. éve vagyunk együtt, 4 éve a feleségem. 2 pici gyerekünk van (1.5 és 3.5 évesek). Ez a "probléma" már a kapcsolat elején jelentekezett, én bíztam benne, hogy megoldódik...

A 2 pici mellett sajnos csak ritkán tudunk gyakorolni. :)

2013. ápr. 8. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:

szex közben is izgasd a csiklóját!

ha nem túl prűd, akkor beszéld rá egy vibrire, amivel közben kényelmesen akármelyikőtök tudja izgatni

2013. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha kinyalod, amitől elélvez, ne csodálkozz, hogy utána már nincs még egy orgazmusa. addig izgasd, amíg utána egyszerre lesz orgazmusotok a kifejezett aktustól. nyilván erről beszélni kell, vagy gyakorolni, de egy 5 éves kapcsolatban azért illene már ennyire összeszokni szerintem.
2013. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Ha még maszturbálni sem maszturbált soha az nem túl jó előjel, a nők a férfiakhoz hasonlóan tini korukban fedezik fel magukban a nemi vágyat amit ugyanúgy maszturbálással elégítenek ki. Amennyiben még életében nem maszturbált, az biza azt jelenti, hogy nem igazán érzett soha nemi vágyat, valami ott nem stimmel, ha nem is testileg, de pszichésen nincs teljesen rendben a leányzó gondolom én.
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!