Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tesómnak van egy barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesómnak van egy barátja, szinte mindennap itt vannak fent nálunk és olyan rossz nézni, hogy ők oylan boldogok csak nekem nincs senkim. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintetek.... mi? szerintünk jó az idő vagy micsoda? -.-.- ha nem jó összeszedsz valakit és kész -.-
2013. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kutya.
2013. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, főleg ha fiú vagy. Én ronda fiú vagyok és van két tesóm, nekik bármikor lehet párjuk, mert nem rondák, én meg már lassan egy igénytelen kövér csajért is odaadnám a félkarom, hogy legyen valakim végre. Szerencsére most vertem ki, így valamelyest jobban bírom, most inkább nem adnék semmit sem egy csajért, még 5 forintot sem. :D
2013. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? mennyi idős?
2013. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irigy vagy! Ha két ember boldog hagyd őket békén! Találj te is magadnak valakit és nem fog zavarni.
2013. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!