Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nyomulósnak fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomulósnak fog tartani? Menekülhet előlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyon bírok. A padtársam. Ááá. Annyira ari. :D

Szóval. Tegnap derült ki, hogy ezentúl suli után mindig be kell mennem a zenesuliba, és ha nem akarok elkésni, akkor azzal a busszal kell mennem mint amivel ő megy haza.

Szerintem elég rokonlelkek vagyunk, sokszor csináljuk azt, mint a másik, órán egyszerre mondjuk tök ugyanazt, ugyanolyan kajákat szeretünk, mind a ketten szeretjük az állatokat, és bogárfóbiánk van, mind a ketten kosarazunk,(vagyis ő csak kosarazott, idén abbahagyta) és még sorolhatnám. Szóval rengeteg a közös bennünk.

Csomószor jelenek meg ott, ahol ő, vele egy időben. Teljesen véletlen! Na jó, tudom, hogy nincsenek véletlenek. De akkor is. Szerintem már menekül előlem, mert annyiszor összefutottunk különböző helyeken, meg amilyen hülyék a barátnőim, mindig odalökdösnek hozzá szünetben. Kicsit sem égek, á dehogy. :"D

Szóval. Mint említettem, egy busszal kéne mennünk suli után. Szerintetek nagyon nyomulósnak tart? Ááá, mit csináljak? Kérlek, kérlek, segítsetek!

L/15



2013. ápr. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá Diósgyőr!!!
2013. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?? :D
2013. ápr. 8. 17:57
 3/5 Kávétejszín ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos...

Ha nem nyomulsz, akkor vagy ő fog, vagy nem lesz belőle semmi.

2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, köszi. :)

Csak tudod, nem akarom, hogy azt higgye, direkt mászkálok minden hova utána. :/

2013. ápr. 8. 18:11
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem fog nyomulosnak tartani, hiszen azzal a busszal kell menned, ez logikus, es ertheto. Szerintem emiatt ne felj.

Es hajra a sracnal :)

2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!