Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt hogy szakítottál valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szakítottál valakivel de szeretted és nem akartál?

Figyelt kérdés
de nem azért szakítottál mert megcsalt hanem valami más miatt de még szeretted akkor az illetőt?
2013. ápr. 8. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, volt
2013. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bővebben hogy miért?
2013. ápr. 8. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:

kiköltöztek Frankfurtba... és úgy gondolta, hogy majd eljárunk egymáshoz hétvégenként (15/l és 18/f)

és akkor azt mondtam, hogy én ezt nem vállalom

ennyi

2013. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Akit szeretek azzal nem szakítok hanem megbecsülöm és próbálom boldoggá tenni.
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szeretek valakit és semmi rosszat nem tett akkor nem szakítok vele... akkor sem ha a világ másik végére költözik. mennék inkább utána.
2013. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vagyis 15 évesen inkább hagyjam abba az élsportot, meg a sulit, és ráncigáljam ki a szüleimet, meg a 2 öcsémet Németországba?

tényleg tök valószínü, hogy sikerült volna...


5 év múlva gondolkodás nélkül mentem volna utána, de így...


jöhet nyugodtan a lepontozás

2013. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól van kedves 15 éves, nem is rólad van szó. Itt a felnőttek kapcsolatairól beszélgetünk!
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan élethelyzetek amikor annak ellenére, hogy szeretjük el kell engednünk. De azt utána nem sírjuk vissza semmilyen indokkal mert tudjuk, hogy így a legjobb mindenkinek. Hiába szeretem őrületesen, ha menni akar el kell tartanom. A döntését tiszteletben kell tartani. Nem köthetjük meg. Aki menni akar engedni kell. Ha dolgotok van még egymással, a sors jóvoltából úgyis találkoztok még. Ha a Tiéd, visszatér. Ha összetartok együtt lesztek. Ha nem akkor legalább esélyt kapott, hogy megtalálja az igazi helyét.
2013. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*összetartoztok bocsi a hibákért. hülye a gépem
2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!