Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakitottal valakivel, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitottal valakivel, meg eszedbe jut neha?

Figyelt kérdés
azt mar tudom ha velem szakitanak mennyiszer eszembe jut az illeto ,...de az illeto aki szakit?gondol-e valaha a szemelyre akivel szakitott?eszebe jut?
2009. ápr. 26. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Én rengeteget gondolok a volt barátomra. Dobtam, mert rettenetesen féltem az első alkalomtól, és belemagyaráztam minden mondatába, hogy csak a szexért van velem, és bemagyaráztam magamnak, hogy úgyis dobna, ha elvette a szüzességem. A környezetem is állandóan azt szajkózta, hogy szakítsak vele, és hát a végén kimondtam, hogy legyen vége. De azóta csak ő jár a fejemben. Csak arra tudok gondolni, hogy miért voltam ilyen hülye, mert boldogok lehettünk volna, és milyen jó lett volna vele átélni, amit átél minden velem egykorú lány.


19/L

2009. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Sokat gondolok a volt barátaimra, még akkor is, ha én mondtam ki a végét. Egyetlen egy srác van, akire nem szép emlékekkel, jó szívvel gondolok vissza, vele én szakítottam. A többi mind szép emlék, akármiért és akárhogy is lett vége.

Azt viszont nem tudom, h én is eszükbe jutok -e néha... (23/L)

2009. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem akkor jut ezsembe a volt barátom, amikor vagy őt vagy a barátnőit (csak azok vannak neki, mert már b**i) meglátom. Szánalmas kö**ögnek tartom, aki saját magának se hitte el, hogy a fiúk jönnek be neki.
2009. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyan nem én szakitottam , hanem engem "dobtak ki" mégis nagyon sokszor eszembe jut az exem , hogy milyen jó volt vele lenni meg minden....szerintem ha valaki tényleg szerette az exét annál természetes hogy nem felejti el vagy nem könnyen.
2009. ápr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nap,mint nap eszembe jut a 2 exbarátom,pedig mindkettővel én szakítottam és nem bánom azóta se.

Mindkettőre pozitívan emlékszem és nem hiszem,hogy lesz valaha olyan hét,hogy ne jutnának eszembe!

2009. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam, mert semmi pozitív oldalát nem láttam már a kapcsolatunknak. Egyszerűen nem illettünk össze. Gondolok-e rá? Igen. az idő megszépíti a dolgokat. Ha meg összefutunk, szívdobogást kapok. Egyszer beszélgettünk hosszabban, az azóta eltelt eseményekről. (én férjhez mentem, van egy szép kisfiam, ő sikeres a szakmájában, de nincs családja). Elmondta, sokat gondol vissza a dolgokra, ma már másképp tenné, amit tett. Meglepődött, mikor azt mondtam, én is szoktam rágondolni. Nem érti, miért döntöttem akkor a szakítás mellett, ha szerettem.

Valahol a kicsi szivem legkisebb csücskében még mindig ott van Ő, de az eszemmel ma is a szakítás mellett döntenék.

2009. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nekem is eszembe jutnak. egyikkel azért szakítottam, mert becsapott, és hazudott. annak ellenére, hogy az idő valóban megszépíti a dolgokat, attól még ugyanolyan kis hazugnak tartom, mint akkoriban. Ilyen, és kész. Inkább sajnálom emiatt. Ma is ugyanúgy dobnám, jó döntés volt.

Másikat pedig még nagyon az elején dobtam, amiért nem illettünk össze, és bár őfelőle már éreztem valamit, én nem lettem szerelmes. Őt kicsit sajnálom, és remélem megtalálja az igazit!

2009. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előfordult már, hogy én szakítottam, és, őszinte leszek, nem szoktam erre gondolni, csak nagyon ritkán, és ilyenkor átfut az agyamon, hogy vajon hogyan lehettem vele annyira gonosz. És persze, az, hogy biztosan nagyon megbántottam, pedig nem nem érdemelte volna meg. Ilyenkor remélem, hogy nagyon boldog valakivel.
2009. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!