Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget vetek egy kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetek egy kapcsolatnak, nyugi nem az enyémnek! Mi a véleményetek erről? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy egy 18 éves csaj aki nekem tetszik nem is kicsit, az már 4 éve (azaz 14 éves kora óta) együtt van a barátjával. Szerintem nagyon gáz ilyen fiatalon ilyen hosszú kapcsolatot tartani, de mind1. Igazhogy jóképű, cukipofa meg anyámkínja a pasi, de én se vagyok az a csúnya srác, szal ilyen szempontból ütőképes tudok lenni. Eldöntöttem hogy idén tavasszal/nyáron most véget vetek ennek a mizériának, és megszerzem a csajt. Szerintetek lassan, barátságosan környékezzem meg a csajt, vagy legyek nyomulósabb esetleg alfahímesebb?
2013. ápr. 8. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem engedd, h a csaj élje az életét, ahogy akarja. nehogy már te mond meg, h mi "gáz" és mi nem.
2013. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"nyugi nem az enyémnek"

Hűha, pedig majdnem a szívemhez kaptam, de aztán megnyugodtam...


Hát, elég szerencsétlennek tűnsz, ha azt sem tudod hogyan kezdj neki. Sok sikerre ne számíts.

2013. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolatba akarsz belerontani? Rinocérosz vagy? Már csak a vastag bőr miatt kérdezem.
2013. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aham, tehát szét akarsz túrni egy 4 éve jól működő kapcsolatot. Gratulálok. Aztán mit fogsz csinálni 4 év múlva? Eldobod a sajt, mert gáz ilyen fiatalon ilyen sokáig járni valakivel? Sok értelme van ezért belepofátlankodni.
2013. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
izé..alfahímesebb akkor legyél, ha állatok vagytok. Amennyiben emberek vagytok, és te szerelmes vagy a kislányba- udvarolj neki, szépen, finoman, kedvesen. Ebből kiderül, hogy kit választ.
2013. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán ha a csaj boldog, akkor hagyd békén. Legalábbis szerintem akkor szeretünk valakit, ha örülünk a boldogságának. Mivel szerinted "gáz" sokáig együtt lenni valakivel fiatalon, így erősen kétlem, hogy komolyan gondolod a lánnyal, és max. 1-2 éven belül dobnád, amitől aztán minden lenne, csak boldog nem.
2013. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy 1 évig kibírnám egy csaj mellett, max akkor ha más csajjal is kavarnék. Jó tudom, kicsit önző vagyok de, ez van :)
2013. ápr. 8. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg hagyd békén, ne ilyen önző valakire cserélje le azt a férfit, aki tényleg szereti őt.
2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!