Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rosszul induló kapcsolatnak lehet, még esélye az egymásra hangolódásra, a boldogságra. Vagy már kiábrándultak egymásból a felek annyira, hogy nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Tetszett valaki, én is neki, talán szerelem is volt, de a körülmények, rajtunk kívűl álló okok miatt ellenségeskedésbe torkollott a dolog.. Gondoltam, talán ha leülnék megbeszélni, hogy mi volt a probléma, hol rontottuk el, még lehetne folytatni.. Most ott tartunk, hogy sértődve nem beszélünk egymással..

2013. ápr. 4. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy te az okosabb és nyiss felé. Veszíteni valód nincs.
2013. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen őszintén kellene beszélni, a sértődöttség sohasem jó.
2013. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy apró jelzést tettem felé (tudom butaság, de bejelöltem egy közösségi oldalon, gondoltam hátha elküld a búsba).. de 3 nap után nem jelölt vissza és visszavontam a jelölést.. gondolom az e-mailt megkapta, hogy bejelöltem, de nem reagált semmit, és azóta eltelt majdnem egy hónap..
2013. ápr. 4. 12:48
 4/10 A kérdező kommentje:
azért vagyok ilyen félénk, mert nem tudom, hogy reagálna.. lehet, tényleg elküldene melegebb éghajlatra..
2013. ápr. 4. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolatanalizálgatás nem szokott túl nagy eredményre vezetni.


Az vagy működik vagy nem. Kisebb dolgokat lehet csiszolni de amúgy nem látom értelmét.

2013. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, hogy ha már az elején nem megy, nem kell erőltetni.. Talán ha máskor találkoztunk volna, mert most nagyon összejöttek a dolgok...
2013. ápr. 4. 13:02
 7/10 A kérdező kommentje:
talán nem egymásra van szükségünk..
2013. ápr. 4. 13:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, bár ebből a leírásból alig lehet megtudni valamit úgyhogy én csak nagy általánosságban 'beszéltem'.
2013. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények?
2013. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem egyről tudok, amik lettek:) Csak hát ,imdig a férfinek-ezért férfi-kell lépnie előszőr.
2013. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!