Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Hogyha szeretsz, . " típusú érzelmi zsarolással élő feleségek szeretik a férjüket, vagy már csak rabszolgaként "használják" őket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fugg ossze a ketto...


Viszont gusztustalannak tartom az erzelmi zsarolast...



26/n

2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban 2 ember van.
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A "hogyha szeretsz" típusú érzelmi zsaroló kizárólag saját magát szereti szerintem.
2013. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha már a szavaim kiforgatásánál tartunk, nem értek egyet a második válaszolóval, mivel elég nagy történelmi múltra tekint vissza a bigámia és a többnejűség, írásos, és nem írásos hagyatékok is vannak róla sokféle férfiközpontú kultúrákból.


A kérdés eredeti értelme inkább az, hogy a férfiak miért hagyják magukat kizsákmányolni érzelmi zsarolás elnyomása alatt.

2013. ápr. 8. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Még a végén megsajnálom a férfiakat. Miért, ti nem manipuláljátok a nőket?
2013. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Néha jobb egy kis kedves manipuláció, mint az összeveszés.


Pl.: "ha szeretsz akkor hozd már fel légyszi (1 hét után, és én a 8. hónapban nem cipelhetem fel) az ásványvizeket a csomagtartóból, mert kezdem azt hinni hogy egyáltalán nem vagyok fontos neked" sokkal jobban hangzik, mint az "elegem van a nemtörődömségedből, és kezdelek utálni, szerintem te is" őszinte megnyilvánulástól.

2013. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretője vagy egy ilyen férjnek?
2013. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kis manipuláció vagy nőies hízelgésnek mondanám bejöhet,de azért a hogyha szeretsz féleség hozzátéve szerintem már gusztustalan...
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok...

Amugy nem mindegy a hangsuly, a szituacio....



Az a ferfi aki meghagyja magat papuccsa valni megerdemli, ha a no nem er el vele semmit, akkor abbahagyja.

Amugy azert en forditva is hallottam mar fiatalabb koromban...



A szexben igy zsarolt ki egy "kedves fiu" az egyik baratnombol olyat amit amugy nem akart megtenni...



Meg tartom a velemenyem, hogy gusztustalan dolog az erzelmi zsarolas, akkor is ha nem ezekkel a szavakkal tortenik...

2013. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, a férfiak ha extrém dolgokat akarnak az ágyban, akkor mindig ezzel jönnek.

Sok buta nő meg meg is teszi, sőt sok nőnek soha nincs is orgazmusa. Akkor miért fekszik le a pasival? Mert azt hiszi, hogy szereti őt.

Ehhez képest, ha szeretsz, vidd le a szemetet, szerintem egyáltalán nem "rabszolgaság".

2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!