Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám megcsalta...

Mit tegyek ha apám megcsalta anyukámat egy nővel, aki most le akar költözni a hétvégi házunkba és csak lelki zsarolással (öngyilkosság) tartja magánál az apámat?

Figyelt kérdés
Apukám már otthagyhatná a nőt de nem teheti mert öngyilkossággal fenyeget.
2008. ápr. 17. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Apadnak ha esze lenne, nem adna neki hetvegi nyaralo kulcsot!!!!!! ...en biztos hagynam, hogy ongyilok legyen...szomoru, de teny vannak emberek akik ilyen nyomorult modon akarnak magukhoz lancolni masokat azoknak csaladjaval(onzo modon) nem torodve.

Apadnak esze lenne, se kulcsot nem adna, sem idot ennek a nonek a tovabbiakban.

Mit tehetsz? A valaszokat amiket kapsz, akar apad orra ala is dughatod. Olvasson es okuljon!!!

Nem sajnalom apadat!!! Egyutt erzek Edesanyaddal. Neki milyen szornyu lehet most!

2008. ápr. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nos,a legjobb amit megtehetsz,nem avatkozol bele.Apád magának kereste a bajt,ült vonlna meg otthon a seggén anyád mellett,de neki más nő kellett.
2008. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ne avatkozz bele! Apukád egyedül döntött úgy, hogy szerető kell neki, hát oldja is meg egyedül! Ez az öngyilkosság duma meg olyan szánalmas! Apukádnak nem lenne szabad beengedni a család hétvégi házába! Egyébként sokan nem mernek öngyilkosok lenni, max beszednek annyi gyógyszert, hogy kórházba kerüljenek, de annyit nem mernek, hogy bele is haljanak! Persze valakik még ennyit sem mernek megtenni! Nem tudom miért ilyen buták a nők egy része! Vagy gyerekkel akarják megfogni a férfit, vagy öngyilkossági kísérlettel! De ettől még nem fogják őket szeretni! Már nagyon belemerültem...

Apukád oldja meg egyedül! A családot hagyja ki belőle!

2008. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

együtt érzek veled. annak idején az én apukám is megcsalta az anyukámat ( és azóta szerintem többször is). nekem ez nagyon nagy trauma volt az életben, mert én előtte nagyon felnéztem apukámra. Így most tizen egynehány év távlatából azt mondom, nem tudsz mit tenni. Szeresd az anyukádat, támogasd, mert erre most nagy szüksége van, és közben próbálj meg nem elhidegülni az apukádtól, aki nem akart senkit sem bántani, pláne nem téged, még ha ezt is tette. nekem nagyon megromlott a kapcsolatom az apukámmal. nem veszekszünk, szent a béke, csak épp teljesen lezárok előtte, még a szemébe se nagyon nézek, nem szólítom meg és ő ettől nagyon szenved. veletek ne így legyen. én nem olyan régen döbbentem rá, hogy így viselkedek vele, és nagyon nehezen tudom most már visszacsinálni a dolgokat.

A nőre nem tudok semmi okosat mondani. ez már tényleg apukád ügye, neki kell kikeveredni a szarból, amibe saját magát rángatta.

gondolok Rád! kitartás!

2008. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi segítséget!!! Annyit változott a helyzet hogy azóta nem tudjuk már biztosra hogy apukám otthagyná a nőt :( + a kérdésbe elfelejtettem beírni hogy mostohatestvérem is van. (ő erről nem tehet de nélküle egyszerűbb lenne egy kicsit) Várom a válaszokat!
2008. ápr. 18. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos itt apukád már csak több rossz közül választhat. Hiszen ha jól megnézed, neki most 2 családja is van. Akármelyiket választja, a másikat cserben hagyja.
2008. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok hogy nem tudom összeszedni a gondolataimat, de gyorsan történnek a dolgok. Vázolom röviden hogy miket tett/tesz az a nő apukám megtartása érdekében:

-gyógyszert szedett be

-gyereket szült

-elakarja adni a házát hogy leköltözhessen a hétvégi házunkba és munkt vállaljon helyben


Megjegyzem aki képes év vége előtt a gyerekeit átköltöztetni és más iskolába járatni, annak csak a saját érdekei fontosak. A legújabb ötlete hogy látogassuk meg közben őket (mondván majd meg szokjuk).

2008. ápr. 18. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Aki öngyilkos akar lenni nem mondja, hanem csinálja.

A nő szándakai egyértelműen zsarolásra mennek ki, legyen öngyilkos. Úgysem lesz. Max játszik kicsit.

A gyógyszert vett be esete pedig a nevetségessé tétel. Elég speciális esetben hal meg abba valaki. Még, ha elég erős nyugtatóról is van szó.

2008. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Gyereket szült apukádnak? Mióta vannak/voltak együtt? Anyukád tudott róla végig?
2008. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6 éve voltak együtt a szüleim meg több mint 15 éve. Anyukám két hónapja tud róla.
2008. ápr. 19. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!