Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik kiszeretni valakiből akit nagyon nagyon szeretsz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretem,nem akarok kiszeretni belőle
2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon sok időbe sajnos..
2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 hónap


Abból az első 1-2 hét durva, aztán javul a helyzet, attól függ milyen barátaid vannak. A barátok ilyenkor sokat segíthetnek, persze nem a kritikus időszakban.

2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Változó..

ha jön egy másik, akkor gyors.

2013. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már több mint 2 hónap telt el, és nagyon nehéz. nem tudok másra rá se nézni, és ugy érzem nem is kell senki..
2013. ápr. 8. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam egy év szokott lenni a vízválasztó. Az előző kapcsolatomban a srác kiszeretett belőlem, és én is belőle, de eleve nem volt túl fényes a kapcsolat. A mostani páromnál is előjött ez nemrég, egy év után, hogy vajon tényleg szeretem-e. Most már biztos vagyok benne, hogy igen, és nem akarom elhagyni.
2013. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem több év volt
2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért nem kezditek újra ha így érzel iránta?
2013. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mert ő szakított velem, és azt várom hátha visszajön neki ez az egész
2013. ápr. 14. 15:37
 10/11 anonim válasza:
Nem lehet időhöz kötni. Foglalkozz nagyon sokat a barátaiddal, légy a szabadban, és csináld, amit szeretsz. Ezzel tereled a gondolataidat, és valamivel könnyebb. Aztán majd egy idő után megjön a kedved az ismerkedéshez.:) Csak gondolj arra, hogy ő mit veszített, ne te szenvedj ezért.
2013. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!