Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakiből kiszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiből kiszeretni?

Figyelt kérdés

Belezúgtam kb. egy éve egy lányba, azóta teljesen leblokkolt. Egy lány sem érdekel rajta kívül.

Az a gond, hogy rövid ideig tartottam vele a kapcsolatott, de elég volt ahhoz hogy megszeressem (szép külső, érdekes viselkedés, nem ivott (bár ez utóbbiból megfelelne a mértéktartás is, férfi létemre nem iszok), nem dohányzott, jóindulatú volt, ezek ellenére nem volt bigott). Csak aztán úgy eltűnt, hogy a barátai sem tudnak róla semmit.

Ezek után azt mondom, hogy felesleges betiltani minden drogot. Az ember lelkében is van olyan dolog, ami függőséget vált ki. Ez esetben még az "adagomat" sem kell megkapnom, ugyanúgy hiányzik. Ráadásul eléggé hülye nőideálom van. Én nem egy szent szűzet keresek, de úgy érzem, hogy csak a két véglet között találok leginkább. Meg eléggé irritál a dohányzás, nekem egy szinten van az öngyilkossági kísérlettel (kipróbáltam egyszer, semmire sem volt jó, az összes dohányos ismerősömön is csak azután volt hatással, hogy rászokott), az alkohol úgyszintén (szerintem ez a legrosszabb drog a társadalmi elfogadottsága miatt). És valami intellektuálisabbat, műveltebbet szeretnék.


20/F


2011. nov. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nafiam...gratulálok, ma te vagy itt az első értelmes élőlény...ne add fel a reményeid és ne engedj az elvárásaidból! Keresd tovább az igazit...hidd el, Ő ki fog melletted tartani!
2011. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig amikor eszedbe jut mondd el mindenféle szakadt mocskos kis kur*vának, magadban! és gondolj valami nagyon-nagyon rosszra!
2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak klisék jutnak az eszembe... hogy majd az idő, meg, hogy foglald le magad, légy nyitott az ismerkedésre... De ha rájöttél, hogy hogyan, akkor szerintem szabadalmaztasd a módszert, nagyon sokunknak igénye lenne egy erről szóló használati utasításra azt hiszem... :/ Kitartást.
2011. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

telefonszám csere.

egy személy keresése akit pótolsz!

Szeretet ez egy nevetséges szó.

mindig pótolható az ember hisz ezért is él annyi belőle.

az aki szeret úgyanúgy át tud rántani a palánkon,és át is fog ha nagyon akar .. .

majd ha 70 x éves leszel és eléred azt a kort,na meg ugye ott lesz veled az akit megtaláltál és ad neked egy pohár vizet amikor szükséged lesz rá ! Na az a szeretet!

2011. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!