Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt keresek, akivel egyszer találkoztam (rövid ideig beszéltünk), nem kérdeztem a nevét, csak a korát tudom meg a nemzetiségét, külföldi, és Olaszországban találkoztam vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Ő nem olasz) Milyen szerv, konzulátus, nagykövetség van aki segítene? Hol tudnék utána nézni? Milyen adatokat tudnak kiadni róla?Nem akarom zaklatni,csak megbeszéltünk még nyáron egy találkozót,és sajnos késtem,utána meg már nem találkoztunk.Szeretem ezt a lányt,nem mertem nagyon kérdezősködni tőle,zavarban voltam.
2013. ápr. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ez, de nem sokat ér: [link]

Egyszer egy barátnőm ugyanígy akart felkutatni egy srácot Pesten. Visszament a helyszínre ahol találkoztak és felfújta sprayjel hogy ez meg ez vagyok, ha emlékszel akkor vegyük fel a kapcsolatot. Nagy csodája az esetnek, hogy összejött!!! Találkoztak, bár kiderült a fiúról hogy flúgos így mégsem volt jó ölet.

Ez Pesten történt, így a te esetedben már kevesebb esélyt látok rá hogy beválna.. hacsak nem írsz neki egy dalt amit youtobon ezrével osztanak meg:)

Hivatalos úton semmit nem deríthetsz ki, lehetetlen.

2013. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyu, előző vagyok. Ha netán elárulta a lakóhelyét, akkor facebookon már fel tudnád venni pár emberrel a kapcsolatot abból a községből, vagy városból, és azok talán tudnának segíteni.
2013. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Csak az országot tudom,a pontos címét nem....Felvettem a facebookon egy-abban a városban ahol találkoztunk-egy a csajjal azonos nemzetiségű lánnyal a kapcsolatot,de nem ismerte sajnos azt mondta,hogy ha esetleg megtudná a nevét,írni fog.Sajnos csak annyit tudtam mondani neki a csajról,hogy 25 éves és nem dolgozik.
2013. ápr. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!