Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen? Szegény párom azt se tudta, mit csináljon.

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul szerelmes vagyok a páromba és szeretkezés közben ahogy csókolt és simogatott elsírtam magam, pusztán mert hihetetlenül szeretem és boldog voltam azokban a percekben. Viszont amikor meglátta, hogy könnyezik a szemem, megijjedt ès azt hitte, valami baj van. Alig tudtam elmagyarázni Neki, láttam rajta, hogy kételkedik. Mit mondhatnék Neki, hogy megnyugodjon? Isteni Vele minden, és annyira tombolnak bennem az érzelmek, nem tudtam a könnyeimet visszatartani.

Most biztos mindenki hülyének néz majd. :D


N


2013. ápr. 9. 00:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
De aranyos :)
2013. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
remelem egyszer talalok egy ilyen lanyt :)
2013. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egy lány már csinálta velem ugyanezt, hasonló okokból. Elég fura volt, férfiként én nem is tudtam mire vélni, és vagy 1 óráig faggattam utána hogy most komolyan mi van? :D

Nem tudom mit mondhatnál neki, de szerintem ne reagáldd túl, mert akkor azt hiszi mégis valami baj van és magyarázkodsz :)

2013. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Mindig meghatódom, ha sír egy lány, előhozza a védelmező, apa lényem. :D
2013. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
A szeretkezés, szerintem egyenlő az ellazulással. Ha sok volt benned aznap a feszültség és hirtelen, ebbe a "laza" hangulatba kerültél, ráadásul érzelmek, plusz az izgalmi állapot is elöntött, valószínűleg megszabadultál egy csomó feszültségtől ( szerintem ). 23F
2013. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Elég, ha annyit mondasz neki hogy nézzen fel GYIK-ra, több ilyen kérdést is fog találni. Ha neked nem is, majd a többségnek hinni fog ;-)


Amúgy tényleg cuki vagy! Mennyi a korod?

2013. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Irigykedem :D 22F
2013. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fiúként ez tényleg nehezen értelmezhető! De meg fog érteni! (Amint sikerült felfognia, na az egy nehéz dolog lesz! :D)
2013. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

HA nem is mindenki,de én hülyének nézlek...De csak kicsit.

Ha ilyenen sírsz,mi lesz,ha terhes leszel?

Na mindegy,kb így magyarázd el neki,mint nekünk most.

2013. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló érzelemkitöréseim vannak, de sajnos a pasik nagyrésze ilyenkor azt se tudja mit kell csinálnia, lereagálás kb ennyi: "most mi a baaaaaj?" so romantico..
2013. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!