Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Veletek történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan, hogy barátnőtök volt és egy másik lányt, aki mellette nagyon megtetszett nektek visszautasítottatok(hiszen nem akartátok megcsalni a párotokat), de MEGBÁNTÁTOK később? Meséljetek! Köszi!

2013. ápr. 8. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik csaj jobban kell akkor szakíts a mostani barátnőddel tisztességesen! De semmiképp ne csald meg...ha megcsalod az téged minősít.
2013. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elöttem válaszolót helyeslem, igen ne csald meg barátnődet.

De viszont nézd azt is hogy szereted-e, ha nem akkor lehet érdemes emgpróbálni a másikkal, de vigyázz ezzel!

Sok nő tisztában az ilyen dolgokkal, és a barátnőjük miatt elküldhet a rákba!

2013. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj tul rajta .
2013. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.:)
2013. ápr. 8. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor mindent ugyanigy vedd, csak vedd ugy h a mások nemre értettem! :)
2013. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem olan volt hogy esélytelenül hajtotam egy lányra és tudtam hogy esélytelen. Viszont mindig buntudatomvolt hogy más lányokra ráhajtok a bulikon és atol is hogy elszavasztom őket . Elég szar érzés ez.
2013. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!