Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várni valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni valakire, ha van valakije, de közben azt mondogatja elhagyja azt a személyt, mert nem szereti?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ... : korod? nemed? mióta mondogatja? megbizható az a személy? mennyire komoly a kapcsolata a másikkal? ha a mostani párjával ezt megteszi..téged miért ne verne át? :)
2013. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú,30. Pár hónapja mondogatja. Elmondása szerint nem komoly már a kapcsolat,nincs szex,és nem szereti a barátját.
2013. ápr. 9. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva,nem fogja elhagyni..Pár hónap?? Már rég el kellett volna hagynia a párját,ha téged akarnak.Ha nem jó a kapcsolat és még szex sincs és ott vagy neki te,miért is nem lép?? hagyjad a francba.
2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1x én is jártam így vártam is 7 hónapot néha összejártunk de nem hagyta el végül. Szóval magamból kiindulva a véleményem az hogy ne várj rá! Keress jobbat.
2013. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semeddig. Ez így kicsit olyan, mintha talonba tartana.
2013. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nevárj.talán csak azért mondja,ha egyszer vége a kapcsolatának,akkor legyen kihez mennie
2013. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja otthagyni, tapasztalat. Az ilyen vagy lezárod és soha többet nem keresed az illetőt vagy elfogadod, hogy csak szexre kellesz.
2013. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném otthagyni,mert még nem fogott meg ennyire senki sem.Nem megy egyenlőre.
2013. ápr. 10. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez a te bajod. Ha szenvedsz, az csak a te felelősséged.
2013. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!