Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyannal járni, aki iránt egyáltalán nem táplálunk gyengéd érzelmeket?

Figyelt kérdés
Én nem tartom tisztességesnek, hogy hülyítsek valakit, de mindenki röhög rajtam, hogy én nem vagyok normális, azt mondják, hogy az nagyon ritka, hogy 2 ember szerelmes legyen egymásba. Én eddig egész életemben arra vártam, hogy valakivel kölcsönösen bejöjjünk egymásnak, de eddig nem jött össze. Most van valaki, akinek én bejövök, én viszont semmit nem érzek iránta. Mindenki azt mondja, hogy járjak vele, de tele vagyok gátlásokkal és félelemmel az eddigi kudarcaim miatt, ráadásul szerelmes sem vagyok belé. Az viszont igaz, hogy meguntam a várakozást. Mit csináljak? 18/L
2013. ápr. 2. 15:14
 1/8 kolosszus22 ***** válasza:
Pusztán mások elvárásai miatt ne gyere össze senkivel, ha neked nem tetszik és nem mozgat meg benned semmit akkor semmi értelme össze jönni vele, mert eleve kudarcra van ítélve a dolog.
2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azt mondom, hogy nem lehet találkozgatni valakivel, aki iránt kevésbé érdeklődsz, mert akármi lehet belőle, de ha nem érzek iránta semmi komolyat, nem hívom kapcsolatnak és egy idő után lezárom az ügyet. A szerelem egy kapcsolatban kialakul, nagyon kevés az az eset, amikor szerelmes vagy valakibe, és úgy alakul ki kapcsolat, ez általában fordítva történik. Szerintem pár randit bőven megér a dolog, lehet megváltozik a véleményed, ha nem, akkor még mindig mondhatod, hogy nem akarsz vele lenni, nem gáz.
2013. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha az illetővel becsületesen tisztázod az érzelmeidet, akkor miért nem járnál vele. Jobb mint egyedül. De mindig mond neki el mit érzel, mire számítson.
2013. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

énis így voltam 18 évesen

jobb híján összejöttem olyannal, akibe belezúgtam, de ő nem szeretett viszont

hát mondanom se kell, sz@r vége lett

azóta szeretni se tudok senkit, próbálkoztam sokakkal járni csak úgy, hogy nem éreztem semmit, nem volt jó.

egy pasival ilyen lelki szemetes lettünk egymásnak, egy másikkal lefeküdtem és néha összejárunk de csak a szex volt jó

szóval eltelt 5 év és még mindig azt mondom, én csak olyannal tudnék együtt lenni akivel van szerelem és kölcsönös!

valakinek, elég sokaknak megy ez a "mindegy ki csak legyen valaki" -dolog, de van 1-2 ember (mondjuk én) akinél ez nem működik.

2013. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőnek igaza van .Ne hallgass másokra , ez a te döntésed . Ha nem érzel iránta semmit akkor ne járj vele.
2013. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a szex hiányzik az nehéz ühggy, akkor járj vele, ah nem akkor ne
2013. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antonius Caepio ***** válasza:

Nincs értelme úgy együtt lenni valakivel, hogy nem vagy belé szerelmes. Úgy meg pláne, hogy még csak nem is vonz és nem is értékeled emberileg, bár nem tudom, hogy pontosan hogy érted azt, hogy "semmit nem érzek iránta".

Nem értek egyet azzal a válaszolóval, aki szerint ez jobb, mint az egyedüllét. Egy párkapcsolat arról szól, hogy az életed elfelezed, és az egyik felét nekiadod a másiknak. Tehát bizonyos szempontból egy áldozat. Kevesebb szabadság, több felelősség. Ez a dolog akkor működik, ha az illető olyan személy, aki kárpótol mindezekért. Aki mellett érzésből, szenvedélyből vagy, nem csak azért, hogy ne légy egyedül.


Egyébként is, amíg nem találsz valakit, akit szeretsz, addig valójában mindig egyedül leszel.

2013. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem legtöbb esetben a kapcsolaton belül alakul ki. nekem legalábbis a szerelemhez kell az, hogy lássam, hogy bánik velem kapcsolatban, az összebújások, az érintések, hogy érezzem, hogy velem van, az "enyém", számíthatok rá. ez csak kapcsolatban lehetséges. ha valaki tetszik, és vonzódom hozzá, és ez kölcsönös, akkor én megpróbálom vele, csak az a probléma, hogy nagyon ritkán találkozom szembe olyan emberrel, aki tényleg megfog, és érdemesnek látom feladni érte azt, hogy szabad vagyok.
2013. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!