Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjem el én a beszélgetést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem el én a beszélgetést? Na de hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes szituáció, barátnőmet kísértem már többször el a fogorvoshoz -aki egy fiatal srác- és nagyon megtetszett. Mivel nem az én orvosom így nem nagyon jutok közel hozzá. Megszeretném Őt ismerni, talán érdemes lenne nekem leszólítanom? És mit beszéljek vele? Ti mit csinálnátok? Nem szoktam bizonytalan lenni, de ilyen esetem még nem volt... 23/L
2013. ápr. 9. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogas kérdés...
2013. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 edinácskaa válasza:

Ne félj...semmi rossz nem sülhet ki belőle..!! :))

vagy menj fog tömésre..addig is vele lehetsz :P :DD

2013. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha nincs lyukas foga?
2013. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Menj el hozzá egy fogászati kivizsgálásra, csak megnézi a fogaidat minden ok-e velük!
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs (sajnos) rossz fogam :D

Na de ha elmegyek egy vizsgálatra addig ok, de ott lesz az asszisztens, akkor még jobban nem tudok vele beszélni. Ezért kellene rendelés előtt-után elcsípnem, nemde?

2013. ápr. 9. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy nincs rossz fogad:)
2013. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!