Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legszörnyűbb tett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszörnyűbb tett, amit elkövettél az exed ellen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

adtam neki 1 pofont.

bár ő megvert.. és meg is csalt.

2013. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Megcsaltam háromszor. Az egyik esetkor kb. 10 méterre volt tőlem és nem vette észre ...:D


18/L

2013. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
életben hagytam.
2013. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ordítottam vele...
2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bond Girl ***** válasza:
75%
Világgá kürtöltem, hogy milyen kicsi a farka, és milyen gyorstüzelő. És még csak nem is hazudtam.
2013. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráhagytam a sorsra, és arra a nőre, aki végül tönkretette.
2013. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

kibékültem a csajjal egy napig ott aludtam nála, mikor elaludt, és megbökdöstem , tényleg aludt -e már, lenyírtam a haját,

utána két lehetőségem volt, elosonok és nem várom meg a reggelt, v megvárom és megnézem h reagál rá

felkelt, elsőre észre sem vette, csak egyszer a wc ből egy qrva nagy sikitást hallottam, HÁLA égnek, na akkor már nem vártam meg míg kijön és otthagytam, a barátnőinek biztos volt mit mesélni e utána

2013. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit, nem vagyok a bosszú híve.
2013. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
számára gondolom az hogy dobtam :D de hát nem lehetek mindenkié :É
2013. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:

2-es Gratulálok, nagyon büszke lehetsz magadra!

5-ös ez elég szánalmas taktika, magadat is beégeted vele, elvégre mégis csak együtt voltál a kisfarkúval, tehát valami csak tetszett benne

2013. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!