Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem! Szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel tavaly nyáron kevertem. Az elején közölte, hogy nem szerelmes, csak szexet akar, aztán kalap kabát. Eléggé bántotta az önérzetem és még szűz is voltam akkor, de mivel nagyon tetszett a fiú, belementem. Egyre kedvesebb és figyelmesebb lett, kezdtem azt hinni, hogy lehet ebből még vmi. (nem szexeltünk amúgy) Aztán elutazott és nem keresett. Két héttel később véletlenül összefutottunk, elmondta, hogy beleszeretett másba,de azért szeret... ezután abszolút nem beszéltünk, mikor láttam rá sem néztem, mert elégé fájt, hogy hülyített és később megtudtam, hogy megalázo dolgokat mondott rolam. lett egy pasim, akivel szakítottunk, bár nem tudom, hogy ezt tudta-e. Egyszer egy nagyobb társasággal volt és meglátott engem, mindenkit otthagyott és odajött, hogy nem csatlakozom-e hozzájuk. Ennek mi értelme volt? Tudta, hogy totál kivagyok tőle, látni sem bírom, plusz kb bárkit megkaphat. Miért kell felbasznia az agyam?

2013. ápr. 10. 01:32
1 2
 1/11 Buborék Fejü ***** válasza:

Szerintem saját magadnak generáltad a problémát.

Belenyúltál a tüzbe, holott tudtad, hogy forró és most a tüz a hülye mert megégetett...

2013. ápr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért a tűz is fasz, mert ha már belementem így is, akkor miért kell pluszban azt sugalmaznia, hogy érzelmei vannak? meg ha tudod, hogy valakit nagyon megbántottál miért kell úgy tenni, mintha semmi sem történt volna?
2013. ápr. 10. 01:50
 3/11 Buborék Fejü ***** válasza:
Az érzelmeid uralnak és nagyítanak fel dolgokat. Biztos vagyok benne, hogy nem reálisan látod a dolgokat.
2013. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegyeük fel, hogy igazad van és csak dugni akart. tudja,hogy ezek után tuti nem kapja meg. akkor mégis mit akar?
2013. ápr. 10. 02:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ezt mert ezt értékelik a nők
2013. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az elején közölte, hogy nem szerelmes, csak szexet akar, aztán kalap kabát"


Ezek után mit vársz tőle? Nem tagadja meg önmagát.

2013. ápr. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Korrektséget. Nem könyörést pl, h mondjam neki, szeretem. Vagy hogy ne tervezgesse miket akar velem hosszabb távon csinálni.
2013. ápr. 10. 08:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Pazarolj már még több energiát egy agyatlan ostobára!
2013. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha tovabbra is kerulned a tarsasagat. Biztos amikor odahivott, hogy csatlakozz hozzajuk nem volt senki csaj se akivel kezdhetet volna valamit. Inkabb ne probald meg megegyszer, hogy nem-e szerelmes beled, mert csuf vege lesz es te fogod elszenvedni.
2013. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Synesztro ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű! Ismer,és tudjs hogy van seélye megfektetni, mivel egyszer már belementél egy ilyenbe, viszont még nem kapott meg, tehát most keresi az alkalmat, hogy rovás legyen a neved mellett a noteszában az "ez is megvolt" című résznél.
2013. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!