Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám egyszerűen...

8 hónapos babám egyszerűen nem akar hasról hátra fordulni. Míg kisebb volt csinálta párszor, de ez szépen elmaradt. Orvosi segítség kellene számára emiatt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Haaat elvileg mar megkellene,hogy forduljon szerintem kerdezd meg a dokit,nem vesztesz vele semmit!!
2010. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar akkor az nem probléma. Nagyobb baj lenne, ha nem tudná, de így, hogy egyszerűen csak nincs kedve... Hát Istenem, van ilyen. Nem kell kétségbe esni.
2010. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem azt mondta a védőnő,hogy a hátról hasra fordulás szükséges a fejlődésükhöz,a vissza fordulás nem olyan fontos és nem is vizsgálati kritérium.
2010. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 8hós. Egy jó ideje fordul már.2percet nincs háton mert azonnal hasra fordul.De hasról hátra nem nagyon tud de ő sem akar! Nem gond !!!Nyugi!Ha tényleg tud de csak nem akar nem baj!Enyém már mászik is.Tied?
2010. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónaposan bemutatta a fordulást, utána legközelebb 8,5 hónaposan csinálta, akkor viszont egyik napról a másikra ez lett a "hobbija".

Szerintem a Tiéd is csak lusta és nem érzi még szükségét annak, hogy alkalmazza. Rövidesen valószínűleg ez magától változni fog. ;)

2010. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!