Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 volt barátnőjét is megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 volt barátnőjét is megcsalta, otthagyta, de a lányok sírva könyörögtek neki hogy jöjjön vissza. Miért?

Figyelt kérdés
Mind a 2 lányt megcsalta és ott hagyta. De a lányok hónapok múlva is könyörögtek, hogy béküljön ki velük és jöjjön velük újra össze. Az egyiket kétszer csalta meg, a lány tudott róla de mégis vele maradt. Majd a 3.-nál már nem ment hozzá vissza a fiú, de ez is rajta múlt. Egy másik lányt is megcsalt, és ő 1 év után is szeretné ha megint összejönnének. Miért? Mit tudhat?
2013. ápr. 10. 15:57
1 2
 1/11 ivilicious ***** válasza:
jó a dumája,és hülye ,önbizalomhiányos pcsákat fogott ki. ez a titka.
2013. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy sok a pénze !!!
2013. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod ki könyörögne egy ilyennek..Még az ajtót is kinyitnám előtte, hogy minél hamarabb eltünjön a balféken..
2013. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A csajokat totál levette a lábukról vakon ették a szép szavait mint hogy imáslak szeretlek tőled akarok gyereket meg házasságot meg életem értelme vagy, ezen kívül totál hüle pics@kat fogott ki :)


De mindenesetre ügyes a srác :)

2013. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár van/akár nincs lóvéja reptetve lenne a tag.
2013. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ekkoriban mondjuk csak 18-22 éves körüli volt, de nem tudom mi lehetett a titka :D Tényleg a jó szöveg lehetett, mert nem volt gazdag. Mondjuk mindig van neki barátnője, pedig nem is valami jóképű. Egy éjszakás kapcsolatai, csak szexről szólói is voltak már. Nem is egy....
2013. ápr. 10. 16:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó az az igazság hogy "haverok" vagyunk. De én többet érzek iránta. Jól elvagyok vele, tetszik. Én szeretnék vele összejönni mert nagyon megfogott engem. Csak mikor ezeket hallottam kiakadtam kicsit. De tényleg ezek a dolgok kb 5 éve történtek vagy mégrégebben. Most 25 éves.
2013. ápr. 10. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Felejtsd el a fazont, ha jót akarsz magadnak. Én nem mennék bele a helyedben.
2013. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max. havernak jó a ilyen-bár még annak is gyenge. De sem barát, sem társnak nem való.
2013. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak olyan jó vele, én már bele vagyok esve kb. Meg azt mondja hogy azóta már másképpen viszonyul a nőkhöz, hogy komolyabban veszi a kapcsolatokat és már leállt az ilyen dolgokkal. És én elhiszem neki :( Meg eleve miért mondta volna ezt el? Annyira nem tudom mi legyen, én is tetszem neki...
2013. ápr. 10. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!