Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az a fiú akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a fiú akinek van barátnője (nem olyan rég óta) és minden csajt becézget (pl:cica, kicsim, manóka stb) az szereti a barátnőjét vagy fontosnak tartja?

Figyelt kérdés
Illetve volt már olyan ,hogy meztelen csajokat nézegetett és a haverjainak elmond sok mindent kettőnkről.Volt már ilyen veletek? Fiúk ti szoktatok ilyet csinálni??Egy kicsit úgy érzem mintha ribinek tartana ezért beszél így velem és nem vesz komolyan.Van benne valami szerintetek? 19/L
2013. márc. 29. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele ezt, mert sztem nem normális, én legalábbis nem hagynám ezt egy pasinak sem :s
2013. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek! Nem hagynád, miért mit csinálnál?


Van egy két hölgy ismerősöm, akivel így "szívemnek", "kicsimnek", meg mittudomén minek szólítjuk egymást, de poénból. Pl a párom nem hívnám így, mert ez undorító szerintem, mikor valaki manókának hívja a másikat.

2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baccardi01 ***** válasza:
Nekem sem esne jól a helyedben a dolog.
2013. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én minden nőt becézgetek, szia drága, helo tündérkém meg hasonlók.
2013. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szépen sorban:

Mielőtt vagy amikor ti összejöttetek, akkor is becézgette a csajokat?

Meztelen csajokat szinte minden hetero srác megnéz, szóval az nem nagy dolog, a kérdés inkább az, hogy miket mond el a haverjainak... A másik pedig, hogy te erről honnan tudsz?


Nem kell parázni amiatt, hogy ribinek tart-e vagy sem, ha nem adtál neki okot erre...

2013. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előtte is becézgetett csajokat és van ,hogy nekem is azokat mondja mint a többi lánynak.Pl olyanokat mond el h mikor dugunk.
2013. márc. 29. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

A becézgetés akkor nála természetes és nem kiemelkedő fontosságú tevékenység, szóval azzal ne is foglalkozz...


Ha "csak" azt mondja el, hogy mikor szexeltek, annak az is lehet az oka, hogy ne zavarják a barátai akkor... Ha mást is elmond az együttlétekről, akkor már inkább a diszkréciójával van gond...

Én a helyedben először beszélnék vele erről és ha utána sem változtat, akkor szakítanék vele, mert ugyan a többi srác körében megnőne az értéked, de a barátnőidnél nem picit csökkenne, nem is beszélve arról, hogy bekövetkezne, amitől félsz...


Ha úgy döntesz, hogy vele akarsz maradni a beszélgetés után is, akkor vesd fel neki, hogy legyen egy olyan becenév, ami csak a tiéd...

2013. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!