Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még a gyerek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt én 21(N),ő 28.Még tanulok,de úgy érzem,ha elvégzem(még egy év) akkor már készen állnék rá.A szüleim viszont hallani sem akarnának róla még jó pár évig.

Valóban butaság 25-26 alatt szülni?


2013. ápr. 10. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
iszonyatosan.
2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 ASOT ***** válasza:
0%
Talán akik ismernek a szüleid mondjuk...talán inkább rájuk kéne hallgatni, igen persze az ember a szüleire ritkán hallgat, de néha érdemes.
2013. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleidnek ebbe még van beleszólásuk, akkor tényleg korai még. Ezek szerint nem vagy még annyira önálló, hogy egy ilyen döntést csak ketten hozzatok meg.

Hány éve éltek együtt? Anyagi téren önállóak vagytok?

2013. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak 18 éves vagyok, de egyszerűen nem tudnám elképzelni, hogy 4 év múlva már gyerekem szülessen. Szeritnem korai, de igazából ezt te érzed.
2013. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
anyagiakkal nem lenne gond.
2013. ápr. 10. 19:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, anyagiak nem probléma...pasi sokat keres, nem számít h sosem dolgoztál és tuti sokáig nem is fogsz...korai! Hiába 21 éves vagy meg úgy érzed készen állsz rá amíg így vagy ezzel az egésszel addig ne kelljen neked gyerek. Te is az vagy még ahogy látom.
2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem abban a pillanatban, amint készen állsz rá (és a párod is!) nem korai. Előtte igen. Az sem baj, ha anyagilag biztonságban vagytok, amennyire csak lehetséges, de ez nem annyira követelmény, mint a legtöbben képzelik. A pszichikai készen levés sokkal fontosabb. Az meg, hogy a szülők mit mondanak, teljesen irreleváns, a ti életeteket nem ők élik, hanem ti. (Ettől még mondhatnak értelmeset is természetesen, mindig hallgassátok meg őket, de ti döntsetek.)
2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem a 7-es kérdezőnek teljesen igaza van.
2013. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem korai :| én 25 éves kor felett nem is akarok szülni egyrészt mert anyukámmal a rengeteg konfliktusnak mind az az oka h ő teljesen más világban élt szocializálódott, túl öreg már ahhoz h megértsen, másrészt meg undorító h kis híján nagymama korú "anyukák" járkálnak az oviba a gyerekekért....

de ha tényleg ennyi beleszólásuk van a szüleidnek a magánéletedbe akkor lehet h még tényleg csak egy gyerek vagy akire ugye nem lenne helyes gyereket bízni. Ez csak és a párod döntése.

2013. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
higgy nekem, mostanság fogtok szétmenni a barátoddal szóval ne tedd
2013. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!