Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy srác akit futólag ismersz(egy vonattal utaztok)és párszor már szemeztetek,odamenne hozzátok köszönne,bemutatkozna,majd elhívna titeket pl egy kávéra? :) Pl,"Szia,XY vagyok,párszor láttalak már erre,lenne kedved valamelyik nap beülni mondjuk egy kávéra"? :)
2013. ápr. 10. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
először borzalmasan zavarba jönnék. de ha tetszik a srác, igent mondanék, és nagyon értékelném, h ennyire bátor és nyílt :)
2013. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pozitív
2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó, mint a tegnapi fagyizós kérdés:D
2013. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos h nem az járna a fejembe hogy ez biztos csak egy vicc haverokkal találták ki....
2013. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem így ismerkedtem meg a párommal. Csak ő nem kávézni hívott, hanem simán beült hozzám beszélgetni, ismerkedni :)
2013. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet
2013. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh,köszönöm :) és vajon egy 16 éves lánynak ez mennyire jön be? :D 16 vagyok én is.gondoltam még arra,h spontán leülök hozzá beszélgetni,de az úgy elég hülyén venné ki magát mit akarok ott ismeretlenül :/
2013. ápr. 10. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

beszélgetni, nem venné ki hülyén magát

nem kell azonnalkávézni, lehet a vonaton is beszélgetni

2013. ápr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!