Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én vagy ő a hibás? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én vagy ő a hibás? Hogy hozhatnánk helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja vagyunk együtt, nemrég eléggé összevesztünk, vagyis inkább elkezdtett hanyagolni, úgy hogy még csak az sem érdekelte hogy mivan velem, nem is keresett.. ment ez 1 hétig (folyamatosan csak rá gondoltam,és szinte minden nap miatta sírtam) aztán megelégeltem..és szóltam neki hogy változtasson.. de semmi.. rá 2 napra szakítottam vele ez miatt, azóta kibékültünk újra össze jöttünk mert nagyon nem bírtam nélküle,de azóta szerencsére változtatott azon amit csinált,de nagyon nem bízik bennem és mindig rossz kedve van miattam mert az jár a fejébe hogy "ha én csak ilyen simán kidobtam akkor biztos nem is szeretem,és biztos megint kifogom dobni" pedig egyáltalán nem azért dobtam ki.. sőt.. inkább túl sokat szenvedtem miatta és nem akartam még többet.. de most ő szenved miattam,csak az a baj, hogy ő ilyen helyzetekbe elkezd inkább drogozni megint.. nagyon szeretem és ha nem csinálná azt hogy elhanyagol akkor sose dobtam volna ki, ezt el is magyaráztam neki de nem hiszi el és folytatja tovább a hülyeségét, próbálom le beszélni róla, de szinte semmi.. ráadásul mivel más-más suliba járunk még csak nem is egy városba így fogalmamsincs mit csinál..:S mit tegyek hogy végre elhiggye hogy szeretem és megbizzon bennem hogy nem akarom kidobni és minden olyan legyen mint régen????? előre is köszi a válaszokat:/
2013. ápr. 10. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele..ha nem valtozik szakits
2013. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!