Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek rendőr a párja? Néha úgy érzem, h a hivatása az egészségesnél jóval nagyobb mértékben befolyásolja a kapcsolatunkat. Ti is így éleitek meg vagy csak én vagyok rossz passzban?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen tekintetben befolyásolja a kapcsolatotokat?

Rendőr volt már akkor is, mikor megismerted?

2013. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. igen, rendőr volt, tehát tudtam, mit vállalok, ha erre akarsz kilyukadni :). bár valójában nem, nem tudtam - csak most kezd kikristályosodni.


kiszámíthatatlanná teszi, egyfolytában alkalmazkodnia kell a munkájához, nekem meg hozzá. ahhoz, h neki nincs választása, mennie kell, ha hívják. sokszor érzem magam magányosnak, elhagyatottnak. nem azért, mert nem akar velem lenni, hanem mert nem tud...

2013. márc. 20. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi mindketten rendőrök vagyunk. Nagyon nehéz folyton alkalmazkodni, programot szinte lehetetlen tervezni. Sokszor mérhetetlenül elegem van !
2013. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tök ugyanez. és egy csomó feszültség van bennünk: benne amiatt, amit munka közben átél (+ fáradt és kialvatlan) bennem meg amiatt, h most pl kb 2és fél hete alig láttam. hazaugrik 10 percre, azalatt elmondja, h milyen hektikus napja van már megint és emiatt egész éjjel dolgozni fog. közben átöltözik és már itt sincs. szóhoz se jutok ennyi idő alatt. nem hogy moziba, színházba, de a boltba nem tudunk együtt elmenni :) (aminek egyébként azért van jelentősége, mert várandós vagyok és nem igazán cipekedhetek)
2013. márc. 20. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van. Hiányoznak a közös élmények, amik semmivel nem pótolhatók.


Javaslom, hogy ha szabadságon van, menjetek el minél messzebb a munkahelytől, mert így nem tudják behívni. Másképp képtelenség kikapcsolódni, így is rámegy majd pár nap, mire képes lesz valamennyire elengedni a munkáját.

"Sajnos" a jó rendőrök többsége munkamániás, vagy így elfogadod, vagy tönkremegy a kapcsolatotok.


Ha megszületik a gyermek, még nehezebb lesz, főleg ha nincs segítséged.

Nem véletlen, hogy rendőri körökben nagyon magas a válási statisztika :(

2013. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanban megkérdezhetem, hogy milyen területen szolgál a párod? Nekem volt rendőr párkapcsolatom, ő nyomozó volt és havonta egy hét forrónyom volt, amikor menni kellett, ha hívták. Ez még kibírható volt nekem, mert akkor nem szerveztünk olyan programot, ahonnan nehéz eljönni.

Egyébkét nem egyszerű mellettük, de ez főleg terület és beosztás függő.

Vannak olyan területek, ahol a hivatástudat és a meló imádata olyan erős, hogy azt kell mondanom, hogy a család elé teszik a srácok. Tudom, hogy nehéz, főleg terhesen, de próbálj meg minél több barátot szerezni, velük elütni az időt. Ha pszichikailag nem állsz mellette 100%-ig, akkor ő is labilisabb lesz még inkább. Piszkosul nehéz, de ez van. Ezért kell előre meggondolni, hogy kell-e velük család, vagy sem.

2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!