Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen pasikkal kacérkodnak leginkább?

Figyelt kérdés

Csak mert ugye a szokványos, "nyomulásos" érdeklődés, a másik keresése, stb és még sorolhatnám, érdekes hogy előtte sose beszéltünk, és ő vette fel velem a kapcsolatot, pedig semmi közös, legalábbis, mig nem beszélgettünk egymással, nem is ismertük egymást, csak 2-3szor találkoztunk.

Csak olyan fiúkon szoktak, akik szimpatikusak neki, vagy akik tetszenek nekik vagy a nők esetében ezt nem lehet kijelenteni. Voltak jelek, azt hittem több is lehet, de már úgy gondolom csak játék volt. Bár nem biztos, csak én igy érzem, és általában jó emberismerő vagyok. Vagy esetleg meggondolta magát. Kinek, mi a véleménye?


2013. ápr. 10. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocs, a kérdés rész eltünt belőle:

Csak olyan fiúkon szoktak, akik szimpatikusak neki, vagy akik tetszenek nekik vagy a nők esetében ezt nem lehet kijelenteni?

2013. ápr. 10. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóképű pasikkal
2013. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimpátia is kell,különben halott a buli.
2013. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Voltál már szórakozóhelyen vagy házibuliban?

2013. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szimpátia, a külső alapján jön le elsőnek, meg esetleg a másokkal való viselkedés, hozzáállás. Csak a kérdés, hogy karrier vagy kapcsolat? Mert a 2 együtt nekem nem megy. Karriert a mai válságban fontosabbnak találom, meg hát ugye, nem kellemes az se, ha félreértette az ember az egészet.
2013. ápr. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!