Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ha arra vágyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha arra vágyom, hogy legyen egy párom akivel sokat szexelünk és többi téren is összeillünk, járó kellők irigykedjenek amikor nyaljuk faljuk egymást?

Figyelt kérdés
Végre nem én lennék aki kénytelen elviselni a szerelmespárokat és lenne a helyükben.
2013. ápr. 10. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na milyen?
2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem vagyok irigy, soha nem voltam

örülök, hogy jól érzed Magadat, végre valakinek jó N

2013. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mindenki arra vágy amire csak akar

én pl. sok pénzt szeretnék... :)

2013. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

azért akarsz ilyen párt, hogy irigykedjenek Rád? :D

minden rendben van az önértékeléseddel?


egyébként Te mit teszel annak érdekében, hogy irigykedjenek Rád a Veled azonos neműek, illetve össze akarjon Veled jönni egy ilyen nő/férfi?

(mert ha semmit, akkor ez tényleg csak egy vágy marad)

2013. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hááát, amikor én JÁRÓKELŐ vagyok és egymást nyaló-faló párocskát látok, akkor nem irigylem őket, hanem sajnálom, hogy nekik nincs egy kis saját zuguk, ahová elvonulhatnak és örülök, hogy én olyan szerencsés vagyok, hogy saját lakásom lehet, ahol azt nyalok-falok kényelmesen (pucéran, felöltözve, ágyhoz kikötözve, ilyen-olyan pózban), akit akarok.
2013. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindig az ember saját zúgon belül. Ha barátom lesz egész nap szexelni fogunk. :D Be kell pótolni a sok elvesztegetett évet.
2013. ápr. 11. 08:56
 7/17 anonim ***** válasza:
elég szánalmas és alacsony önbecsülésre vall. de gondolom a te korodban még sokkal fontosabbak a külsőségek, mint az érzelmek.
2013. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kérdésedben még az van, hogy azt akarod, hogy mások irigykedjenek, tehát az egészet a műsor kedvéért csinálnád, nem a saját örömödre. De el kell hogy keserítselek, az átlag járókelő nem irigykedni fog, hanem csak szánalmasnak tartja a műsorod.
2013. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Leszarom mit gondoltok. Én is boldog akarok lenni úgy ahogy a többi szerelmespár kéjjeleg nyilvánosan. Nem csak másnak lehet jó élete; nekem us az legyen. Ennyit megérdemelnék a rengeteg nélkülözés után!!
2013. ápr. 13. 10:51
 10/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy megérdemelsz, de a dolog nem attól szánalmas, hogy vágysz rá, hanem attól, hogy csak a külsőségek miatt vágysz rá. ha megkapod, nem fogod szeretni, nem fogod értékelni, csak az lesz a lényeg, hogy kifele mit mutassatok. gondolom te alapból is ilyen felszínes vagy.
2013. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!