Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy pasiról lenne szó nem merem tőle megkérdezni, hogy bejövök neki vagy, hogy járna-e velem!

Egykoruak vagyunk és az osztálytársai meg az én osztálytársaim is azt mondják, hogy tényleg össze illünk meg minden.



#pasi #osztálytárs #osztály #bejön #összeillünk stb..
2012. nov. 16. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg tőle, soha sem fogod megtudni! Gyűjts egy kis erőt, szedd össze megad hívd félre és kérdezd meg tőle! ;)
2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy felvetés! Mi lenne, ha közös ismerőseitek közül valaki bemutatna neki? Onnan már elindulhatna egy beszélgetés. Vagy ha már beszélgettek, ha Te tetszel neki, úgyis el fog hívni valahova remélhetőleg:) Most amúgy eszembe jutott, hogy mi lenne, ha valakit megkérnél, hogy kérdezze őt meg, de ez is csak egy ötlet, meg ha mégis ezt akarod, márhogy ezt az ötletet, akkor csak egyvalaki kérdezze meg, de én tényleg nem tudom, csak ötletek!!

:)

2012. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen azon már én i sgondolkoztam, hogy az egyik közös ismerősünket megkérem, hogy kérdezze meg! :)

Hát itt a hétvége remélem sok jótanács lessz persze a Tietek is nagyon jók ha eszetekbe jut valami még akkor kélrek irjátok le ez a kapcsolat nagyon fontos lenne nekem.

2012. nov. 16. 18:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!