Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy így érzek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek? Nem értem magam, mi lehet velem.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 3 éve élek párkapcsolatban. Még nem élünk együtt. Minden teljesen tökéletes köztünk, mármint soha nem veszekszünk, és hasonlók.

Pár hete bátyám hazahozta egyik haverját.

Őszinte leszek, tetszik, jól néz ki, helyes pasi.

Ez volt az első benyomásom. Ugye, remélem ezzel még nincsen semmi baj, elvégre,attól hogy párkapcsolatban élek, még felfigyelhetek egy helyes fiúra.

Viszont egyre többet van nálunk. És azt vettem észre, hogy izgat. Szexuálisan.

Gondolom ez már nem normális része. Álmodtam is már vele.

Egyszerűen nem tudom mi van velem..mit tudnék csinálni?

Lehet megőrültem...már ha itt van, inkább ki sem megyek.

Valakivel volt már hasonló? :S Köszi előre is!



2013. ápr. 11. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Vége a lelkedben az előző kapcsolatodnak.


Mert egy mási férfit már észrevettél szexuálisan.

2013. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És te is bejössz neki? Kölcsönös a vonzalom? Van szemezés stb?
2013. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, de ennyi.

Ettől függetlenül ugyan úgy szeretem a barátomat, már ettől olyan lelkiismeret furdalásom van hogy alig alszom.

Mostanában ki sem megyek inkább, amikor itt van, hogy még véletlenül se találkozzak vele.

2013. ápr. 11. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele, jó és? Csak meg tudod ítélni, hogy te is bejössz-e neki vagy sem...
2013. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy bejövök-e neki, mert soha nem lehet köztünk semmi. Nem csalnám meg a barátomat.


Csak nem értem magam, hogy ez miért van :(

2013. ápr. 11. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, tehát nem kölcsönös a dolog... Nem kell lelkiismeret furdalásod legyen, tetszik és kész, ha úgy adódna (de nem fog) szívesen lefeküdnél vele... na és... vagyunk ezzel még páran így... az ember alapvetően nem monogámnak lett teremtve, azt mi, a társadalom alakítottuk így... mert önzőek vagyunk azt akarjuk, hogy csak minket szeressenek. persze mi azért néha el el kalandoznánk...
2013. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom kölcsönös-e, ilyenekről hálisten nem beszéltünk. De nem tudok róla semmit. Ha úgy adódna, se tennék semmit. Persze mondom ezt most...lehet élesbe más lenne...ez is zavar.
2013. ápr. 11. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ilyenekről nem beszéltek... hát jó hogy nem... az ilyesmit nem megbeszélni szokták hanem érezni, csinálni... na mindegy, te se vagy egy lángész nem bocsátkozom veled nagyobb beszélgetésbe...
2013. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért azt csak észreveszed,ha kölcsönös a vonzalom.Nem kell arról beszélni.Ha kerülöd nem mész vele semmire.Majd akkor jön egy másik pasi,aki szintén megmozgat.Valami hiányzik a kapcsolatodból,ha eljutottál eddig,csak magadnak sem vallod be.
2013. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!