Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyler913 kérdése:

Hogyan tegyem túl magam azon, ha én vagyok a szakítást kezdeményező fél és emiatt bűntudatot érzek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem 9 hónapja vagyunk együtt.Nagyon szerettük egymást,és ez a szeretet a mai napig megmaradt,de ennyi idő után kiütköztek és hangsúlyossá váltak közöttünk olyan különbségek,ami miatt már nem érzem,hogy lenne közös jövőnk.Tudom,hogyha együtt maradunk,hosszú távon csak még rosszabb lesz,ezért az lenne a legjobb,ha szakítanék Vele.De Ő boldog a kapcsolatban,és attól félek,a szakítás teljesen padlóra küldené. Bűntudatom van amiatt,hogy szakítani akarok Vele,mert nem akarok ártani Neki és nem akarom,hogy szomorú legyen. Voltatok már ilyen helyzetben,és ha igen,hogyan éltétek meg,mit tettetek?
2012. júl. 3. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezen nagyon nehéz túl tenni magad, mivel rendes srácnak tűnsz. :)

Próbáld meg, megbeszélni ezt vele. Hogy te csak jót akarsz neki, hogy nem akarod hogy fájjon neki és nem akarod megbántani. Ezért inkább most hagyjátok abba, mert te már nem úgy szereted őt, mint ő téged, de szereted, csak már nem úgy. Nagyon jó volt vele, nagyon szép volt ez a 9 hónap és örülsz, hogy megismerhetted és reméled, hogy ő is így van veled. Na, meg nagyon is jól tudod, hogy milyen az ha kikosaraznak, tudod milyen az ha padlóra küldenek és nagyon jól tudod, hogy most biztos egy nagy parasztnak tart téged, de sajnos ezen már nem tudsz változtatni.


Remélem valamit tudtam segíteni. Szerencsére én még sosem szakítottam senkivel, viszont az akivel most együtt vagyok nagyon sokszor megbánt/megbántott, de tudom most már, hogy miért, viszont most együtt vagyunk és boldogok vagyunk együtt. Jó tudom ezt ide fölös leírnom. Szóval remélem segítettem valamicskét.


16/L

2012. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!