Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha 18 évesen a párotok (26) megkérné a kezeteket? Nagyon nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt szeretjük egymást,csak meglepett ez a lánykérés,mivel most lettem 18 ő meg már 26 és a sosem mondott olyanokat,hogy velem akarja leélni az életét még azt sem hogy szeret(persze éreztette :)) és amikor felhoztam ezt a témát mindig terelt idézem: "ki tudja még mi lesz addig". Elkezdte mondani az esküvőt meg az összeköltözést és a gyerek témát,hogy ő mennyire szeretne egy babát(előtte sosem emlegetett ilyen dolgokat,ha gyerekről beszélgettünk,hogy lesz-e majd annyit mondott,hogy ő nem igazán akar). Az összeköltözés még oké...de viszont az esküvőt meg a gyerek kérdést igazán nem tudom hova tenni.Fiatal vagyok még ahhoz,hogy szüljek.Tovább is akarok tanulni(támogat benne szerencsére,de egy gyerek mellett nem igazán menne.)Abba látom a megoldást,hogy leülök vele beszélni és elmondom neki ezeket remélem megérti és elfogadja a döntésem. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Na ezért nem kell 8 évvel idősebb pasival kavarni gyerek fejjel...

Én nemet mondanék, mert számomra a házasság egy életre szól, 18 évesen pedig nem vagyok biztos benne, hogy az ember meg tud hozni egy ilyen döntést. A baba projekten pedig ráérsz 22-23 évesen egyetem után gondolkodni.

2013. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Kapuzárási pánik, önképzavar. Ezek jellemzik a pasidat. Magához akar láncolni, hogy biztosítsa a saját esélyeit. Az ráadásul igen félős magatartásra utal, hogy ezeket csak most említi. Félt, hogy akkor eleve nem akartál volna vele járni. Szerintem egy puhapocs.
2013. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondj igent, de ne írj alá semmiféle házassági szerződést, hogyha 4-5 éven belül szétmennétek akkor tudja perelni és ne kelljen dolgoznod.
2013. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ma 15:00 tehát legyen qrva? Ennyire idióta magad sem lehetsz. Ha irigyled a qrvákat, akkor állj ki a sarokra. Ki akadályoz meg benne??!
2013. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
várj még 5évet vele ha együt vagytok adig akor már ideje lesz ha meg nem akor hibe lene most. Ne láncold magad eg ypasihoz még pár évig. Előb állás kőzős lakaás. egy darabig éljetek együt akor rá ér.
2013. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:03


Látom szövegértésből te sem mentél át általános oskolában. olvasd el még 1-2x amit írtam, talán eljut a tudatodig hogy mire is céloztam vele.



* mitől k*rva az aki csak 1 pasival dug, és még pénzt se kap érte??? Te full hülye vagy!

2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel vele komolyabbat, minek vagy vele együtt?
2013. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!