Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok nem elsősorban szerelemből hanem mielőbbi megállapodás céljából kérné meg a kezeteket? Így is igent mondanátok?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan jó nincs jó a szamár is dolog, nem? Igy semmi kedvem hozzá menni!

Mondta mennyire unja már a keresgélést és meg szeretne állapodni. Növeli a bizonytalanságomat, hogy az exét 4 év után sem jegyezte el velem meg már első hónaptól kezdve ezt tervezi. Tegnap a gyereknevekről beszélgettünk. Majdnem elsirtam magam!! Nagyon nem mindegy, hogy én kellek neki vagy csak beéri velem mert már unja a keresgélést és a csalódásokat :( Mi a véleményetek?


2013. jan. 14. 12:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Ez tipikusan az a kérdés, hogy "ha valakinek nincs problémája, akkor csinál magának".
2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
az, hogy ezt túlreagálod, de nagyon:D
2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Nőként én sosem bonyolítom így az életem... Nem reagálod túl egy kicsit??????
2013. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

"velem meg már első hónaptól kezdve ezt tervezi"


Rajtad kívül minden csaj ebben a rovatban azon zokog és hisztizik, és veri magát a földhöz, hogy már fél éve/egy éve/két éve/öt éve együtt vannak, már betöltötték a 20./25./30. évüket és még mindig "semmi".


Szerintem menj át valamelyik ilyen kérdéshez és konzultáljatok a vonatkozó nőkkel, mert én itt már okos lenni nem tudok.


Nő vagyok pedig én is.

2013. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Ne gondolkodj ilyeneken. Az is lehet, hogy az exét nem akarta elvenni, mert érezte, hogy nem tudná vala leélni az életét. Mikor anno a férjemmel elkezdtünk együtt járni, ő 2 hét után leültetett és elmondta, hogy azt a nőt keresi, aki a felesége és gyermekei anyja lesz, szóval komolyak a szándékai, mert meg akar állapodni, szóval csak akkor folytassuk, ha nekem is komolyak a szándékaim. 4 éves vagyunk házasok, a fiunk most lett 2,5 éves, és soha egy percre nem bántuk meg, hogy összekötöttük az életünket.
2013. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

Ha valaki tudja, hogy az exet fél év után megkérte a párja, őt meg most se, az azon sír. Akit fél év után megkérnek, az exet meg 4 év után se, az meg azért sír. Komolyan, semmi nem jó? :P


Komolyra fordítva a szót: ezt ő mondta Neked, vagy csak bebeszéled magadnak? Az egy dolog, hogy meg akar állapodni, nyilván azért is, mert idősebb is lett. De CSAK ezért nem hinném, hogy megkérne, ez badarság. Nyilvánvalóan szeret, egy egész életet tervez Veled leélni, mégis mi a gond akkor?

2013. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Azért szerintem senkinek nem mindegy hogy ki mellett állapodik meg.

Ő melletted akar megállapodni, nem más mellett.

Ha ez nem tesz boldoggá, akkor te vagy az, aki nem biztos a kettőtök kapcsolatában, és nem ő.

2013. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

túlreagálod.

szerintem ennek csak örülnöd kéne, hogy meg akar állapodni, nem akar új kalandokat.

2013. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Én reagálom túl? De miért? :O

Tudom nem sok embernek jutna eszébe, de szerintem simán előfordulhat! Van egy kis önbizalomhiányom de nem ezért vagyok bizonytalan.

2013. jan. 14. 12:47
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
5 ös vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy mikor ez a beszélgetés történt nem 2 hete, hanem 2 éve ismertük egymást, napi szinten találkoztunk, ugyanis egy helyen dolgoztunk, két olyan területen, ami szorosan kapcsolódik egymáshoz, így szinte minden nap beszélgettünk.
2013. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!