Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sokára lesz a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára lesz a barátom születésnapja, és megszeretném lepni valamivel, és elvinni valahova, mert ő is csodás szülinapot csinált. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Nem rég volt a születésnapom, és a barátom a kedvembe járt mindent amit kértem és szerettem volna megtett. Parfüm, mozi, olvasztott csoki gyümölcsökkel, taxiba besegített. Nagyon aranyos volt. És énis szeretném valahova elvinni meglepni de azt gondolom ezt nem tudnám fokozni pedig ő is számít biztos valami jóra. És szeretnék neki olyan szülinapot csinálni amit sose felejt el, mint én sem az ővét! kérlek segítsetek. Hova vigyem el, mivel lepjem meg?
2013. ápr. 11. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szexeljetek egy orbitális nagyot a ház különbözö helységeiben. csinálj neki nyomkereső játékot és ha megtalál akkor szexeltek. :D

jo játék és el is fáradtok nap végére akkor meg bebujto kaz ágyba és szexeltek megint.

hidd el nem fogja elfelejteni ezt a napot. :D

2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg minek örülne, de lehet simán neki is mozi, parfüm helyett valami ajándék aminek örülne, olvasztott csoki helyett esetleg egy pizzériába beültök, vagy süthetsz is neki tortát. :)
2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet és közöld vele, hogy sikerült :D majd miután fellocsoltad a padlóról közöld vele csak vicceltél :)
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!