Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek neki? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki? Meg van az összhang, tudunk mindenről beszélni, testi vonzalom is megvan, a szex csodás, és azt mondja szép vagyok és jó velem. Akkor miért nem akar járni?

Figyelt kérdés
Ő 22/F, én 20/L.
2013. márc. 25. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert több nő iránt is megvan ez és nem csak veled akar szexelni.
2013. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert puncid nem csak neked van, ő pedig minél többet szeretne...:)
2013. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, hogy ez így van. Én mindent próbáltam megtenni, hogy elég legyek neki én egyedül, de úgy tűnik nagy az igénye más nők társaságára, igaz szerintem másokkal nem fekszik le, igaz lehet le akar és ezért nem akar elköteleződni.

Igazából a kérdésem rossz, hiszen a válasz itt van és tudom.:( A kérdésem javítva, hogy megéri küzdeni a figyelméért és így benne lenni a kapcsolatban, hogy én másra rá sem tudok nézni és őt szeretem, ő pedig más nőkkel is van, vagy jobb minél hamarabb ebből kilépni? Igaz nagyon fog fájni, még ha találkozunk 2 naponta akkor is minden gondolatomat ő tölti ki, mert szerelmes vagyok.

És hülye, hogy képes vagyok ezek mellett is ilyen odaadóan szeretni.

2013. márc. 25. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod hogy megéri-e. Egy ideig még úgy sem bírod elhagyni és szenvedsz, aztán majd rájössz hogy túl sok a fájdalom, megerőlteted magad és odébb állsz. Ez lesz.

Azért remélem minél hamarabb jön rád a megvilágosodás.

2013. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem választhatsz két lehetőség között: lezárod a dolgot, és szenvedsz, de megőrzöd a büszkeséged, vagy pedig belemész a dologba (akkor is szenvedni fogsz), szép lassan meg fogod utálni, és az önbecsülésed is romokban hever majd.


Rohadt nehéz lehet, de saját magad miatt mondj nemet! Szerintem.

2013. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az önértékelésem egyelőre még rendben van, egészen gyakran akad "udvarlóm", de nem érdekelnek sajnos. Pedig szívesen beleszeretnék másba, de ez nem így megy.:)

Egyébként próbáltam már azt, hogy érdektelenül viselkedem, mintha nem érdekelne, hogy hátha már észreveszi mit fog elveszíteni, ha ez így megy tovább, és olyankor mindig jobban bújik és megenyhülök. :( Csak mindig azon álmodozok, hogy meg fog változni és talán szeret annyira, hogy egyszer elég leszek neki én is. A többi lány igen butának tűnik (akikről tudok), akikkel találkozik és még csak nem is túl szépek!

2013. márc. 25. 11:47
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen tehát ez a két verzió van. Mindkettő szenvedéssel jár.

2013. márc. 25. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:

ezek alapján én úgy gondolom, hogy csak szexre kellesz neki tök laza kapcsi mikor kedve van összejártok de semmilyen kötöttséget nem akar

ha másnap egy másik lányhoz támad kedve akkor őhozzá megy

2013. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Járás nélkül is megdughat, akkor miért akarjon járni veled???


Komolyan, ennyi ésszel szabadlábon. De meg is érdemled a sorsodat ezek után.

2013. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg nem fogtad meg. Vagyis nem szerelmes beléd. Egy szimpatikus, jó csajnak tart, akivel a szex is jó és ennél többet nem lát benned. Ha te komolyan érdeklődnél a pasi után, akkor gyűjtsd össze minden erődet és zárd le ezt a dolgot...
2013. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!