Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Nem tudok kiigazodni rajta!

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, néhány hónapja lettünk jóban, mikor az egyik buliban sokat táncoltunk együtt és csókolóztunk is. De egyikőnk se akart akkor semmit a másiktól komolyabban, az biztos. Aztán utána eltelt kb két hét, és azóta minden egyes nap ír nekem facebook-on, és órákon át beszélünk, meg napközben is akárhányszor belép, ír nekem mindig. Az utóbbi hetekben sms-eket is írogat sokszor, de naponta vagy 5-10-et is akár. Meg persze órákon is mindig mellém ül, szóval személyesen is sokat beszélünk. Mostanában akármikor bemegyek tanulni csak úgy órákon kívül, ő is mindig jön velem, ha nem beszéljük meg, akkor is egyszer csak feltűnik ott (egy olyan srácot képzeljetek el, aki baromira okos, ilyen igazi zseni kb, és emellé viszont eléggé lusta is tanulás téren (persze neki így is megy azért :D ), és majdnem minden nap órákon át beül velem tanulni).

Néha szoktunk együtt bulizni, ha a mi szakunk szervezi, de oda is csak akkor jön ha én is ott vagyok.

Na és most jön, amiért nem értem, hogy mit akar! :)

Ilyenkor megállás nélkül magához ölel, néha megpuszil, meg teljesen zavarban van, minden egyes bók után zavarba jön gyakorlatilag... pedig amúgy nem tűnik ilyen típusnak, és amikor máskor beszélgetünk nem látom ezt rajta. Ilyenkor haza is kísér, kézen fogva sétálunk, pár méterenként agyonölelget. de aztán mikor pl suliban találkozunk, akkor megint semmit.

Ezek után el tudom képzelni, hogy csak szexre hajt, azt is hogy csak barátkozni akar, csak olyankor épp én vagyok kéznél, de azt is, hogy kapcsolatot... mégis hogyan lehet ezen eligazodni? Ti mit gondoltok, mit akar tőlem?

21L


2013. ápr. 11. 23:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Az még fontos lehet, hogy egyébként olyan srác, aki nem nagy hangadó, meg nem ilyen menősködő típus, de mégis rá valahogy mindenki felnéz, ő a társaság középpontja, mindenki szereti, a lányok odavannak érte... szóval szerintem ha úgy igazán akarna valamit, akkor merne lépni, nem?
2013. ápr. 11. 23:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Szija! szerintem kerdezd meg, hogy csak a sexre kellesz neki vagy igazi baratot akar, legetek egymashoz öszintek:)
2013. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!