Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna az ha a pasitok szex közben másra gondolna?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, barátnőmmel beszélgettünk ilyesmikről és mint kiderült őt nem zavarná ha másra gondolnék szeretkezés közben. Ez egy normális dolog? Ti hogyan vélekedtek erről?

2013. ápr. 12. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én egy számomra ideális növel lehetnék akkor nem tudnék másokra gondolni csak rá. Figyelném a testének a rezdüléseit, belenézné ka szmeébe kiolvasnám belőle, hogy mit szeretne, és igy kényeztetem egész éjjel. :)

Ezek után kire gondoljak? :)

2013. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Prof nem ez volt a kérdés.


Hosszabb ideje tartó kapcsolatoknál bizony előfordul (a 2 éves kapcsolat nem számít ide...) hogy mind a nő mind a férfi mást képzel szeretett párja helyébe. Velem is volt már, és nem is aggódnék ha a párom másról fantáziálna közben...

2013. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:33

én sem alkalmi kapcsoaltokról beszéltem.

Nekem is votl hosszú kapcsoaltom ami több volt mint két év és ennyi idö alatt rengeteget szeretkeztünk, de én egyszer sem tudtam más lányra gondolni csak arra aki alattam/fölöttem volt épp. De lehet én vagyok tul konzervativ vagy csak egy egyedi klinikai eset vagyok :)

2013. ápr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem nem szerelmes beléd igazán,a szex val.szeg. fontosabb neki,vagy 'perverz' hajlamai vannak.
2013. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
4-es vagyok,kimaradt hogy engem nagyon zavarna.
2013. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
zavarna, persze. sértené az önbecsülésemet. egyébként velem nőként már előfordult. annyira szégyelltem magam. pedig a férjem tehetett róla, mert borzasztó dolgokat művelt, a szex viszont hozzátartozik egy kapcsolathoz ugye. én meg nem tudom a lelki dolgaimat félretenni. ez gyengeség részemről - gondolom, mégis mardosott a bűntudat. ő meg az egekbe magasztalt, h mennyire jót szexeltünk. ettől még inkább szánalmasnak éreztem magam. szóval nem egy normális dolog. és tökéletesen osztom prof. véleményét, úgy kellene működnie, ahogy leírta.
2013. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól, mit szólnál ha a partnernőd csak egy eszköznek tartana az aktus alatt, de közben egy másik férfit képzel a helyedben.Mennyire éreznéd magad férfinek?:D
2013. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos én nem gondolok soha másra, elmondása szerint ő sem. Abban biztos vagyok hogy szeret, a szüzességét is én vettem el 5 hónap kapcsolat után szval az is kilőve hogy csak a szex hajtja. Csak fura hogy nem zavarná. Engem zavarna ha másra gondolna meg szerintem minden embert szinte.
2013. ápr. 12. 10:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Legalább a gondolati szabadságot adjátok már meg egymásnak. Az egy álszentség, hogy valaki szex közben mindig a párjára gondol.
2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nos én soha nem gondoltam még másra. A szeretkezésnek pontosan az a lényege hogy nem csak testiség hanem a párunk is fontos meg az érzelmek.
2013. ápr. 12. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!