Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a baj velünk? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a baj velünk? :S

Figyelt kérdés

A volt barátomnak és nekem voltak kisebb összetűzéseink. nem voltunk egyformák, de szerintem kis dolgokban különböztünk. én 16 vagyok, ő 19 . hetente találkoztunk 2 szer 3szor mert ő egy másik városban tanult.

ő a sportos stílusú csajokat szerette, edzőcipő, melegítőfelső, természetesség...én igyekeztem mindig csinos és nőies lenni, kicsit erősen sminkeltem magam, de mára már visszafogottabb vagyok. nem voltam kihívó sohasem, igyekeztem vintage stílust követni. amikor szilveszterkor felvettem álmaim ruháját , mert együtt töltöttük, beszólt hogy legalább 15 évvel öregebbnek nézek ki ( pedig dicsértek benne) és hogy szerinte sportosan nézek ki a legjobban.

a második ilyen dolog a kaja/az alakom volt. életemben egyszer panaszkodtam neki az alakom miatt, hogy egy kicsit nagy a hasam. (nem voltam kövér még csak duci sem, csak volt egy kis pocakom, úszógumim) ő azt mondta hogy ne fogyjak mert neki így tetszem. ezzel semmi gond nem lett volna, de ő nagyon szeretett enni , jó magyaros zsíros kajákat , nagy adagokat. én igyekszem egészségesen táplálkozni( nuku zsír, cukor, junk food), meg fogyni is akartam. ha este 8 kor nem akartam vele pörköltet enni nokedlivel, már "koplaltam", már lehordott , hogy "éhen fogok halni hogyha sanyargatom magam". ha volt a közelben édesség és rágcsálnivaló, vagy anyumék megkínálták sütivel, csak akkor evett ha én is ( sosem ettem). a chipset, csokit kólát üdítőt, belekönyörögte a számba, szinte már betömte.

ismertem a volt barátnőit, illetve olyan csajokat akikkel össze akart jönni, ők kimondottan ducik voltak.

a harmadik dolog a szex volt. én szűz voltam/vagyok. tudom hogy a szex meg az ehhez hasonló dolgok természetesek egy kapcsolatban, de néha úgy éreztem mintha meg akart volna fojtani ilyen szempontból. sokszor erőszakoskodott( nem durván, inkább szavakkal), a végén csak azért engedettem neki mindig, mert féltem hogy elhagy. a 4. hónap után egyre többször jött a szexxel, hogy milyen jó, alig várja hogy megtörténjen. amikor fél évesek lettünk azt mondta hogy pont ideális alkalom lenne, én még nem akartam, főleg nem nyomásra. 2 hét múlva szakítottunk. azt írta hogy beszélni akar velem, és hogy találkozzunk. én sejtettem mi jön és halogattam, erre facebookon szakított velem.

én nem tudom hogy egy főiskolás élete milyen , mennyiben különbözik egy kamaszétól. sokszor végiggondoltam, de ő volt az első pasim. úgy gondolom könnyű lenne őt beállítani bűnbaknak, épp ezért lenne szükségem objektív véleményekre a leírtak alapján.



2013. ápr. 12. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogadott el olyannak,amilyen vagy.

Szerintem ez nem a te hibád.

2013. ápr. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ilyen dolgokban? oké a szexet úgy ahogy megértem, de kinek fáj az hogyha szeretem a szép, fiatalos szabású blézereket, a visszafogott sminket, nem nassolok és nem iszom alkoholt? én sosem szóltam rá sosem néztem rá ferde szemmel, mert én ezt említésre se méltónak találtam.

a szexet megértem..19 éves, pasi, főiskolás tombolnak a hormonjai...már szexelt és ha hűséges volt hozzám legalább 6 hónapja nem volt senkivel.

2013. ápr. 12. 05:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Te is megmondtad neki,hogy mit egyen,hogy öltözködjön?

Mert az egy dolog,hogyha azt mondja,hogy "légyszi néha ilyet is vegyél fel" ,de az más,hogyha mindig változtatni akar rajtad.

2013. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak azt annyit mondtam, hogy nekem nem tetszik ez vagy az, de sosem mondtam meg neki. szerettem ha inget vesz fel, de sosem erőltettem rá.

a mekire mondtam hogy egészségtelen , meg a kólára hogy vacak, de ennyi.

amikor nem ettem, akkor miért nem eszek, ha keveset eszek, akkor miért eszek annyit. egy sportklubban találkoztunk. egyszer elmentünk egy edzőtáborba, a klub együtt kajált( hamburgert) én utálom a hamburgert, egészségtelen, hizlal, ráadásul sztem nincs is jó íze. akkor épp nem egy asztalnál ültünk( nem voltunk összeveszve más oka volt), én meg a vékony barátnőm nem ettük meg az egészet, erre odakiabált nekünk, hogy mit kényeskedünk, meg hogy vigyázunk az alakunkra.

2013. ápr. 12. 06:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem becsült téged megfelelően.Te 16 évesen meg nagyon szerelmes voltál,amikor az ember nem látja reálisan a dolgokat.A fiú kihasználni akart téged,egyáltalán ne sajnáld,hogy szakítottatok.Nagyon jól tetted ,hogy nem hagytad zsarolni magad a szexel,egy olyan fiú aki tényleg szeret az tud várni,könnyen lehet hogy inkább a testedet kívánta csak, nem önmagadat.Vannak ennél értelmesebb fiúk is,nincs itt a világvége,találsz jobbat majd.
2013. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a te hibád lenne. lehet, h az övé sem, ebbe nem látok bele, de ami tisztán látszik, h nem illetek össze, legalábbis ő képtelen arra, h teret adjon a te életstílusodnak. el kellett volna fogadnia olyannak, amilyen vagy, ahogy te is elfogadtad őt.
2013. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menekülj ettől a fazontól, mert ha nem teszed rád fog telepedni még jobban, állandó cirkuszokkal tarkitott életed lesz. Mert legszívesebben egy szekrénybe zárna, hogy senki ne lásson téged.
2013. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem egyikőtökkel sincs baj, szimplán nem vagytok egymáshoz valók, más a gondolkodásmódotok + szerintem ilyen fiatalon talán sok az a 3 év különbség. 16 évesen elég fiatalka vagy, érthető ha még nem érzed kész magad a szexre, ő viszont már igen. Egyikőtöket sem lehet igazán okolni.

26F

2013. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!