Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy szakítok vele az apja miatt?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a párom apjával,amikor a barátom és köztem volt egy kis szünet.Ő volt az első és nem egyéjszakás dolog lett belőle,később is találkozgattunk.Utána befejeztük,mert tudtam,hogy nem változna meg miattam (egy nőcsábász,aki a pénzével irányít mindenkit) és ott volt a barátom is.Próbáltam úgy tenni később,mintha nem lenne semmi gond,de nem bírom tovább.Nem szeretem a barátomat,az apját szeretem és most úgy döntöttünk,hogy megpróbáljuk együtt a dolgot.

De félek,hogy a barátom nehezen viselné a szakítást,nemrég vesztette el egy közeli hozzátartozóját és úgy hiszi,hogy minden rendben van köztünk.

Hogy mondjam meg neki?


2013. ápr. 12. 09:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
b.szki, te nem vagy ember, hogy ilyet léptél és lépsz.
2013. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 ivilicious ***** válasza:
"bocs, egy rib@nc vagyok.az apáddal b@szattam magam szét, amíg szüneteltünk". ...úriaten ,hogy lehetsz ekkora pics@,a BARÁTOD apja!!!!!!!! annak tabunak kellett volna lennie,tök mindegy mennyire tetszik!!!!! szerintem ki fog akadni a barátod és egy életre megutálja az apját. kivéve,ha nem szeret
2013. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hoztam pár rossz döntést a kapcsolatom alatt,de ennek véget akarok vetni.

Az érzéseimről nem tehetek.

2013. ápr. 12. 09:29
 4/49 anonim ***** válasza:
3 Kamu. Te nem vagy nő.
2013. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy családot teszel tönkre az önzöséged miatt. Mennyit jósólsz ennek a kapcsolatnak? 3-4 év? Csak mert örökre szakitod szét apja fia kapcsolatot...
2013. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
5 Ment a zöldkéz, ez egy hányadék, de nem nő.
2013. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogunk tudni neked most ertelmes valaszt adni. Belemasztal a k@kiba, most neked kell kimasznod belöle.

(mit jelent, hogy ö volt az elsö?)


Amugy en inkabb a pasi apjat szidom, megiscsak ö volt az okosabb, tapasztaltabb fel, aki feltehetöen nem akarja megbantani a fiat ilyennel. (föleg ha nöcsabasz is es van penze, akkor tud valogatni, de gondolom eppen az inditotta be, hogy a fia nöjet dughatja)

2013. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
kamu az egesz
2013. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
8 Reménykedjünk benne.
2013. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
ez nagyon kemény. kb ahogy az utolsó írja, apuka bepörögött, hogy a fia nőjét fek.élheti. foglamam sincs, h mit tennék a helyedben. szerintem mind2-től távol tartanám magam és remélném, hogy sosem derül ki.
2013. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!