Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom "szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom "szerelmes" a kedvenc csapatába?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Nem rég volt az eljegyzés is és már együtt lakunk. Azonban egy valami nagyon zavar a páromba. Elképesztően imádja a kedvenc focicsapatát. 6 éves kora óta szurkol a Real Madridnak és néha azt érzem, hogy fontosabb a csapata, mint én. Állandóan a meccshez kell alkalmazkodni és ha véletlen kikapnak a párom, mintha összetörne. Akk csak nagy nehezen tudom megvigasztalni. Próbáltam vele már beszélni erről, de erre csak azt mondja, hogy én ezt nem érhetem. Olyan mintha beleépült,volna a személyiségébe a csapat. Az gondolja szerintem, hogy Ő a Real Madrid. Tudom, hogy nagyon mélyen érinti ez a dolog, mert az apukája, aki meghalt szintén nekik szurkolt. Amikor kisebb volt a párom mindig együtt nézték a meccseket. Ezt meg is értem, de nagyon zavar, hogy még mindig úgy szurkol 24 évesen, mint egy 16 éves "hülye gyerek". Nem akarom megbántani, de nem tudom, hogy mit tegyek? 24l
2013. ápr. 12. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk azt sosem értettem, hogy lehet rajongani egy külföldi csapatért."


Mivel a magyar foci egy nagy rakás denevértrágya ezért nem olyan meglepő...

2013. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ivilicious ***** válasza:

vágd pofán,hogy térjen észhez és legyen bayern münchen szurkoló!!!:D

na jó, amúgy így szeretted meg, 6 éves kora óta szurkoló, sokat jelent neki...fogadd el. ez nem új őrület, ez mindig így volt..

2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az addig oké, hogy a magyar foci egy fos, de legalább a miénk :)

És lehet külföldi csapattal szimpatizálni, na de rajongani érte?Lefogadom 1 meccsüket nem látta élőben, arról nem is beszélve, hogy nem abba a miliőben nőtt fel, egyszerűen nem érezheti magáénak.Szóval fura.

De ez ne nyugtasson meg kérdező, attól még nem biztos, hogy te vagy nála a befutó ha választás elé állítod :D

2013. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg fura. Bár ha nekem a ezáltal a magyar fociért kellene rajonganom, hát inkább ne lássak többé egyetlenegy meccset sem. A magyar játékosok többsége lassú, önjelölt és egyben röhejes edzők, korrupt felsővezetés, csaló bírók, bunkó ultrák mint "fő szurkolói mag" - fő szórakozásaik: kresz tábla dobálás az ellenfélre meg a rendőrökre, metro szétverése, ordítozás az utcán.
2013. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt má több meccsen is kint madridba. vmi szurkolói csoprt tagja is és van h eljár ilyen szurkolói gyűlésekre is. rengeteg sok madridos tárgya van, de nem is ez zavar ha nem h hétközbe is mindig erről beszél meg arról h menbyire utálja a barcát.
2013. ápr. 12. 18:09
 16/16 anonim válasza:
Házat,autót,nőt cserélhetsz de csapatot SOHA!!!HALA MADRID! Ezt tél nem lehet megérteni, csak ÁTÉREZNI! :D am véletlenül a kedves párod nem Penamadridista tag?:D
2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!