Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erkölcsi dilemma! Elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inspector callahan kérdése:

Erkölcsi dilemma! Elmondanátok, hogy megcsalja?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori: 2 jó barátom nyáron összejött, mindkettőt tökre szeretem, meg örültem nekik, szép párt alkotnak.

Viszont most a fülembe jutott, hogy a srác megcsalta a lányt az exével. Ti elmondanátok a lánynak, ha biztos? Nem akarok beleavatkozni, de ha egyszer kiderül és az is, hogy tudtam, a lány tuti rám is haragudni fog. Ha elmondom, akkor meg a srác utál meg.

Nem akartam erről tudni... :-(


2013. ápr. 12. 18:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok :D .


Megelőzve a következő kommentet: a lány nem volt meg és nem is jön be :)

2013. ápr. 12. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező:Lényegtelen hogy milyen nemű vagy:DD érdekes látni a Gyíkon lévő nem váltásokat a kérdezők esetében:DD
2013. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
X-akták, első évad, nemváltók :D
2013. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal leülnék és megbeszélném vele, de mindenképp megpróbálnám meggyözni, hogy ö mobdja el.
2013. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már tárcsázom is Mulder ügynök irodáját..
2013. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most a füledbe jutott, vagy biztos?

Ki ez a jó hírt terjesztő? :-/

Én nem avatkoznék bele a dolgukba, ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor a srácnak szólj, hogy rendezze a sorait, mert ez a hír járja

2013. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az excsaj terjeszti
2013. ápr. 12. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
excsaj szavára ne adjál. szólj a srácnak, hogy a volt csaja keveri a sz.rt. Lehet rosszindulatú pletyka is.
2013. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez bennem is felmerült. Kissé hihetetlen is amúgy, mert kb olyan szintű a különbség a lányok közt, mint BMW-ből visszaülni egy Zsiguliba :D
2013. ápr. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!