Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (lány-lány kapcsolatról van szó)

Figyelt kérdés

Találkozgattam egy lánnyal akit nem is nagyon ismertem csak látásból. Azt hozzáteszem, hogy ő kezdeményezte a találkozót. A 3. találkozás alkalmával lesmárolt és szerelmet vallott. Minden nap találkozgattunk, beszélgettünk, csókolóztunk, imádtuk egymást. Teljesen beleszerettem énis. Aztán 1hónap után azt mondta végeztünk. Azt hittem belepusztulok. Azóta nem is láttam, nem is hallottam róla. Szerintetek mit akart tőlem? Miért csinálta ezt velem? Szerelmes volt belém vagy csak kíváncsi volt? Mire mehetett ki ez az egész? Lehet még köztünk valami ha találkozunk?

18/L/L


2013. ápr. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy neki barátja volt?
2013. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha ezekután te még tudnál neki hinni nagyon buta vagy. Hogy mért csinálta pontosan csak ö tudhatja vagy ö sem. De az tuti hogy nem szeretett. lehet azt hitte beléd tud szeretni, de aztán mégsem sikerült. sok alternativa lehetne rá hogy mért tette.
2013. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de HONNAN TUDJUK? Neki kellene ezeket a kérdéseket feltenni, mi nem is merjük -.-
2013. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet,hogy tényleg csak kiakarta próbálni milyen egy lánnyal és lehet nem jött be neki mégsem..így inkább eltűnt mint szürke szamár a ködben..


ha találkozol vele inkább kérdezd meg,hogy miért csinálta ezt..ezek után én már nem akarnék tőle semmit!


én is kipróbálnám lánnyal,kíváncsiságból,de nem használnék és főleg nem hazudnék senkinek sem!

Ha ilyesmire sor kerülne,az elején tudatnám a lánnyal,hogy csak kipróbálnám az egészet,de komoly kapcsolatot nem..ha így is bele megy oké,ha nem akkor hagyom!


20/L

2013. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!