Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy-két infóra lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két infóra lenne szükségem? (! )

Figyelt kérdés
miből tudom meg, hogy leszbikus-e a lány?mik a jelei, pl egy nőiesebb nőn hogy veszem észre hogy a lányok is érdeklik? (itt gondolok a bal hüvelykujjon lévő gyűrűre) több ilyen infó kéne.. a hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi. 21/L

2013. ápr. 13. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

az igazi homoszexuális emberekröl nem mondod meg hogy homoszexuális...

akin látszodik azok a divatbu*ik.

2013. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ma 15:31 tehát szerinted az igazi homoszexuális nem vállalja fel önmagát és nem veszi kézbe a sorsa alakulását?


Egyébként kérdező: lehet, hogy túl kézenfekvő, amit mondok, de a legegyszerűbb módja megkérdezni.

2013. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

kedves 2-ik.

nem azt modntam hogy nem vállalja fel. hanem azt, hogy a homoszexuális emberek nem fognak nöi cuccokat hordani meg affektálva beszélni, hanem ugyanolyan férfiasak illetve nőiesek tudnak lenni mint a többi fiu meg lány.

pl ott van Elton John vagy mindenki kedvenc Barney Stinsonja :) mindkettö homoszexuális de nem látni rajtuk.

és a nőknél is igy van.

2013. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te valamit félreértesz. Nem attól fog valaki feltűnősködni, hogy meleg.
2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

hidd el hogy nem.

Nekem is van meleg ismerösöm és 5 éve voltunk már haverok mikor egy érzelemsebb pillanatában elmondta nekem. Addig észre se vettem, mert ugyanugy viselkedett mint mi, és nem bámulta a pasik seggét sem és nem simult és semmi ilyen...


Azok akik a homlokukra irják hogy "b*zi vagyok" azok meg csak divatból csinálják...

2013. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem teljesen értek veled egyet, de megköszönném ha a kérdésre válaszolnátok :D KÖSZÖNÖM :D
2013. ápr. 13. 16:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Shevy, szerintem ne járasd le még jobban magad, mert általában értelmes válaszaid szoktak lenni egyébként.


A kérdező marhára nem ezt kérdezte. Hanem olyan jelekről érdeklődött, amikből le lehet szűrni, hogy leszbikus-e az illető. Nem a feltűnősködésről volt szó.


Amúgy kérdező, a legbiztosabb ha a szemét figyeled. Látni lehet benne, hogy ÚGY néz-e meg téged, hogy érdekled vagy csak simán rád néz. A szem elárul sok mindent.. én is így szoktam kiszúrni :)

2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Látni fogod egyből, ha férfiasabb az öltözködése és dominánsabb a viselkedése. A leszbikus lányok ilyenek. A biszexekről pedig már elég nehéz megmondani, ők a bombanő kategória és ha tetszel neki, akkor a tudtodra fogja adni.
2013. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem feltétlen vannak jól látható jelei. Én pl nem hordok gyűrűt, totál beleolvadok a környezetembe. De van egy olyan megérzésféle, "gaydar", de egy-két elszólás is bejátszhat. Egyébként valóban a legegyszerűbb, ha rákérdezel. Ha bejössz neki, akkor egy idő után a pillantása elárulja.
2013. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nem jó a megérzéseim, sajnos... Nem igazán tudom, hogy lehetne diszkréten megkérdezni, hogy ha esetleg mégse vonzódik a nőkhöz akkor ne lenne gáz a helyzet...
2013. ápr. 14. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!