Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg szakitani kell, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szakitani kell, csak hogy eszrevegye, hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Lassan egy eve egyutt vagyunk a baratommal.Ez egy jo kapcsolat, nemi kis zurzavarokkal.Nagyon furcsa mostanaban..volt meg ilyen periodus, hogy nem tudtam mit kezdeni a viselkedesevel.Nem figyel ram annyira amennyire szeretnem, mostis megkertem,hogy maradjon velem msn-ezni, de o megis elmegy bulizni este (en messze vagyok a hazamtol es azert nem tudok menni) s ilyen dolgok.S egy ideig ezt turi az ember de utana mar idegesit.Nem akarom, folytan a regi notat jatszani "szakitunk", mert az sem jo.Tenyleg megkellene ijesszem, s mondjam azt hogy szakitani szeretnek?Szeret o engem, tudom..de valami megis van.Mit tehetnek?
2013. ápr. 13. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te fogod túl rövid pórázon? Ha bulizni akar hagy menjen, máskor is tudsz vele msn-ezni, gondolom nem heti 3-szor megy el bulizni.


Kicsit vedd lazábban a dolgokat. Olyan apró dolgokon akadsz meg, amin nem kéne.

2013. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja "hadd menjen bulizni".De en valahogy ezt nem ertem meg.Szerintem en nelkule biztos nem mennek el bulizni, ez mar nem az elso es tobbszor is problema adodott belole s megigerte h tobbe nem megy nelkulem s megis.S azzal a dumaval jon, hogy "muszaj valahova menjek a hetvegen"...basszus!
2013. ápr. 13. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire egymásra telepedni. Külön külön is kell, hogy jól tudjátok magatokat érezni.
2013. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg nagyon egymásra vagytok telepedve ahogyan a 2-es írja. Msn-en beszélgettek ráadásul, az ember kivágyik néha nem a gép előtt ülni akkor sem ha az a párja az embernek.

Ilyen hülyeséget meg h szakítani és akkor észbekap, ilyet csak a kis fiatal buta lányok csinálnak vagy az idősebb zakkant lányok, felejtsd el.

2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, hagyd már élni szerencsétlent! Mi az, hogy nem mehet el nélküled, össze vagytok nőve? Engem nem bánt, ha a párom nélkülem megy el, megbízom benne, és nekem is jól esik egy kis egyedül töltött idő...

27N

2013. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már hogy fojtaná meg, ha együtt sincsenek, hanem csak esténként msn-eznek? amúgy ez a szakítás dolog tényleg gáz. szerintem mondd el neki, hogy így érzel
2013. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!