Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy a fiú csak le akar vele feküdni, semmi más?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek tetszik egy fiú. Mindig szoktak beszélni de semmi extra. De ez olyan tipikus olyan helyzet, hogy a fiú a suli egyik legmenőbb fiúja, a barátnőm meg csak egy.. lány.

De amúgy nem vagyunk olyan jóba, hogy bármit megosszunk egymással, de nem tudom mit csináljak, mert a barátnőm már kezd beleszeretni, de a fiúnak egyrészt van barátnője, másrészt már visszahallottam mástól, hogy ő (a barátnőm) csak addig kéne neki míg lefekszik vele.

De ugyanakkor ha ezt elmondanám, a csaj biztos nekiállna a fiúnak, és akkor én lennék sz*rba, hogy miért mondtam el. Ráadásul ő mindenkiben az ellenséget látja, és már biztos nem úgy állna hozzám mint azelőtt, mert hogy én tönkre akarom tenni a "kapcsolatukat", ami amúgy nincs is, csak ő álmodozik.

De hangsúlyozom, nem vagyunk jó barátok, ez inkább olyan kamubarátság. Csak nem tudom, hogy jóindulatú lennék-e ha elmondanám, vagy hogy jönne le, vagy tényleg nem tudom mit csináljak. Mert mikor mondja hogy "Áhh, egy csettintésre megkaphatnám ha akarnám" akkor úgy jönne hogy megmondjam neki.


18/L


2013. ápr. 14. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges,ígyis úgyis megszúrja a csajt
2013. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne avatkozz bele
2013. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Irigy vagy?
2013. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

B+ azonnal szólnék a helyedben.

Az egy dolog, hogy itt az idióta fiúk csak arra gondolnak, hogy szexelhessen a "haver" de ne legyél hülye!!

2013. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Köszönöm az idióta jelzőt


Egyébként engem marhára nem érdekel hogy megszúrja a csajt vagy sem.Azért írtam hogy feleslegesen mondja el neki mert úgysem fog rá hallgatni

2013. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy. Csak nagyon nagyképű lett az utóbbi időben. De ez nem ide tartozik.

Jóindulatosságból is elmondanám neki, hogy ne számítson rá meg ne álmodozzon. Meg azért kicsit vissza is hoznám a földre, hogy olyan legyen mint régen, mert akkor nem volt vele semmi bajom. De mióta azt hiszi hogy összejöhet a suli egyik legmenőbb srácával, nem kicsit nőtt az egója. Bár nem tudom hogy az miatt-e, de én nagyot csalódtam benne. amúgy sem történne köztük semmi, max egy éjszakáig, mert azt a fiút is csak ismerni kell. Csak hát hülyíti szegényt.


szóval nem azért mondanám el, hogy ne jöjjenek össze, csak hogy tudja a csaj hogy nem biztos hogy attól mert egyszer kétszer rákacsint, mint kb. 50 lányra a suliban, nem biztos hogy járni akar vele.


bár lehet tényleg hagynom kéne, mert végzősök vagyunk, pár hónap múlva úgyis vége.

2013. ápr. 14. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Max említsd meg neki, hogy vigyázzon vele. De amúgy úgyse fog, ha fejen állsz se.
2013. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!