Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem le akar feküdni velem, de én egyáltalán nem akarom. Eddig minden találkozót lemondtam. De most találkozni fogunk mégis. Hogy mondjam meg neki hogy nem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már nagyon beleélte magát.. félek hogy rám fog nagyon mászni
2012. aug. 10. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Mi a f@sznak találkozol vele?
2012. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegénykém, ez ismerős! =( Velem is ez volt! A a gyökér exem beképzelte magának, hogy mikor még együtt voltunk én megígértem neki hogy lefekszem vele...na iylen közel sem volt, de mindegy. Ő is nyomult, emailezgetett, s mikor mondtam neki felejtsen el, jött a fenyegetés, hogy akkor megerőszakol..Na akkor betelt a pohár, a mostani barátommal beszéltem erről, és mikor az exemmel találkoztam eljött velem, és leállította, beszélt vele! Szóval nekem már nincs ez a problémám, de ha rám hallgatsz NEM TALÁLKOZOL VELE! EGYEDÜL BIZTOS NEM!
2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentivel. Ne találkozz vele olyan körülmények között, ahol rád mászhat (pl kettesben nálatok otthon). Én mondjuk arra szavaznék, hogy X nyilvános helyen találkozzatok és beszéld meg valakivel, valakikkel (apád kocsival, néhány jóbarát), hogy érted jönnek oda. Akkor semmi gáz nem lehet, hivatkozhatsz arra, hogy nem mész sehova, mert várnak rád, és a rendelkezésre álló időben el tudod mondani neki, hogy előbb feküdnél le egy füstölt heringgel, mint vele, ez a vonat már elment, keressen magának másik nőt, ha annyira áll a dákó.
2013. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!