Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt akarja, hogy én mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja, hogy én mondjam ki, hogy vége?

Figyelt kérdés

Állítása szerint minden rendben van, és nincs semmi baja. Szerintem viszint egyszerűen nem meri kimondani, hogy nem velem akarja folytatni. Ha én nem keresem, akkor ő se, ha keresem, akkor azt mondja, hogy én hanyagolom. Lassan már 2 hete nem találkoztunk, de semmi hiányzol vagy valami, miközben én mondom neki, azt is, hogy szerdtlek, erre visszamondja, hogy imádlak. Szex után átölel és a Tv-t nézi, még akkor is ha mondok valamit. Egyre kevesebbet beszélgetünk. Mit csinálhatnék ezek után? Miért nem mondja ki ő, ha nem akar velem lenni? 4 hónapos kapcsolat, de nekem mégis sokat jelent.

Ő 25f én 22 l


2013. ápr. 14. 06:46
 1/7 anonim válasza:
Elég egyértelműen az jön le ebből hogy csak játékszer vagy neki. :S Sajnálom..Szerintem kérdezz rá hogy mennyit jelentessz neki! Ha tereli a témát vagy baromságot mond erre, akkor szerintem gondolkozz el ezen a kapcsolaton..
2013. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az exem viselkedett így amikor megcsalt. Nem mondom, hogy nálatok is így van, de sajnos ez is benne van a pakliban.

Egyértelmű, hogy a barátod nem szeret annyira amennyire kellene. Minél több idő telik el így annál távolabb kerültök egymástól. Sajnálom.

NE a szavaknak higyj, a tetteit figyeld!

Az előtte lévő kapcsolatomban is éreztem ilyet, állandóan arra kértem mondja el mi bánta miért ilyen -hideg- velem de azt mondta semmi baja. Persze nem sokkal később szakított. Megindokolni nem volt hajlandó. Úgy látszik ez a semmi bajom tipikus lekoptatós pasi duma a csajok megnyugtatására. :( Szomorú, hogy valakinek nem ér ennyit a kapcsolata. Tudom, hogy nem a szavak embere de erről akkor is tudnod kéne. Persze a végén nálunk is én voltam a rossz, hogy minek zaklatom már a kérdéseimmel de mint kiderült jogosak voltak. Úgyhogy én azt javasolnám próbálj neki kedveskedni, próbáld közelebb hozni magadhoz és ha jobban bízik talán megnyílik annyira, hogy elmondja mi baja. Én biztosan megpróbálnám kihúzni belőle valahogy.

De ha a másik minden igyekezet ellenére sem hajlandó megosztani veled akkor nem tudsz mit tenni. Tétlenül fogod végignézni ahogy tönkremegy a kapcsolatod. :(

Sok sikert, én drukkolok Nektek!

2013. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom, hogy megcsal-e, az ezelőtti kapcsolatában, őt csalták még és emiatt elég rendesen a padlóra került, úgyhogy ebből kiindulva, hogy tudja, milyen érzés, remélem nem teszi meg velem is.

Szoktam neki mondani, hogy szeretlek, hiányzol, meg, hogy mit szeretek benne, próbálok vele viccelődni, meg hasonlók, de nem azt érzem, hogy összetörne, ha nem lennék neki.

2013. ápr. 14. 13:03
 4/7 anonim válasza:
Sajnálom az ilyen embereket mint te is, akik ilyen helyzetben vannak...Valahogy próbáld meg kiszedni belőle az igazságot!! Annyival szerintem minden ember tartozik a másik félnek, hogy őszinte legyen vele, még ha fáj is az igazság!! Sok sikert!!
2013. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ennyi volt, nem akarja magát elkötelezni meg nem volt szerelmes. :(

Csak tudnám miért velem történik.

2013. ápr. 14. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Nem csak Veled, nyugi. Én is épp ilyen helyzetben vagyok, meg még sokan máson. Vigasztaljon az, hogy másnak se sikerül. Szerintem a házasság mint olyan pár éven belül el is tűnik. Egyszerüen lesznek olyan tartós kapcsolatok melyek megérnek rá. A legtöbb párkapcsolat pár év után tönkremegy. Van amelyik egy évtized után, de az sem öröklét. Olyan nincs is. Én egyedül maradok úgy döntöttem így járok jobban sok csalódástól kímélem meg magam.
2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, csak előre nézz! Túl fogsz jutni rajta! Drukkolok! :)
2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!