Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan 6hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eniii *-* kérdése:

A párommal lassan 6hónapja együtt vagyunkn Felőllem már nem lángol a szerelem, de ő még nagyon szeret. Nem tudok már vele maradni. Hogy mondjam meg neki h vége? Mert már nemszeretem. És hogy ne bántsam meg.

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy rossz legyen neki.
2013. febr. 26. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig mindenhogyan rossz lesz neki. De ne húzd tovább.. Hány évesek vagytok?
2013. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez úgy működik, hogy nem lehet elkerülni a megbántást... Van már tapasztalatom ezzel kapcsolatban, holott sosem szerettem, ha valaki miattam szomorú, végépp azt nem, ha megbántok valamit.

Viszont vannak az életben olyan dolgok, amik nem működnek.

Bennem voltam egy több mint 1 éves kapcsolatban, és bennem is felmerült ugyan ez a probléma. Már nem voltam úgy oda érte, sőt, nem is szerettem vele lenni... De ez a szakításunk előtt 3 hónappal alakult ki... és csak húztam, húztam.... Egyszer eldöntöttem, hogy most vége, és őszinte leszek. Mindent elmondtam, elmagyaráztam, és azt mondta, valójában az bántja a leginkább, hogy eddig hazudtam.... Hogy eddig nem voltam vele őszinte.

Azt ajánlom mondd meg neki, hogy tiszteled, és pont ezért vagy vele teljesen őszinte, értsen meg téged, rájöttél, hgy nem akarsz vele lenni. Egyenes, nyílt beszéd. Nem a legkíméletesebb.. Korántsem. DE ŐSZINTE. És szerintem ez hiányzik a mai világból. Az őszinteség.

Ne húzd, és ne hülyísd....

Sajnálom :(

2013. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megbántok valakit *
2013. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy nem tudod megbántani, ha még vele maradsz és megutáltatod magad. Ki kell szeretnie belőled. Durván hangzik , de így van.
2013. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző!

Ez is kétesélyes... Nem biztos, hogy összejön. És ha később minden kiderül, hogy csak játszott..? :( Még mindig az őszinteség híve vagyok, de tény. Ez is egy alternatíva..

2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy birom magam megutáltatni..??? (példát )
2013. febr. 27. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rakj fel ezzel kapcsolatban egy kérdést.
2013. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán úgy tudod megutáltalni magad, ha kifordulsz önmagadból. Nem az leszel, akit megismert, eljársz szórakozgatni, csajsziskodsz, hazudsz neki, közben folyton bizonygatod, hogy te mennyire szereted, aztán mintha mi sem törtnént volna, nem figyelsz rá, elhanyagolod...

Egy baj van ezzel. Ha nagyon beleéled magad akkor úgymaradsz... és nem csak az alkalom miatt változol meg, hanem egyáltalán...

de van még valami. Ha tudod, hogy nem szereti a műkörmöket, akkor direkt csináltatsz. Ha tudod, hogy nem szeretné, hogy levágasd a hajad, vagy fesd, vagy mittomén, kérdezés nélkül megteszed.


De én még mindig az őszinteség híve vagyok :(

2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nagy hulyeseg!! szerinted ha megutaltatod vele magad akkor az nem faj neki? mindenhogy fajdalmas lesz!! valahogy van egy ojan erzesem h avolt parom is azert fordult ki magabol akapcsolatunk vegen ,DE latta h elturom neki es kidobot..
2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!